АМФВ
Головна » 2008 » Листопад » 24 » Непереможним залишився тільки «Смак»
Непереможним залишився тільки «Смак»
10:21
Матчі четвертого туру подарували волинським шанувальникам міні-футболу кілька несподіванок. Єдиною командою, яка ще не зазнавала поразок, залишився тільки «Смак». Лідер першості «Авто-Лайф», від якого у поєдинку з «Вотранс-ЛТСМ» очікували бодай рівного протистояння, поступився першою сходинкою колективу Юрія Волошина. Ще однією родзинкою цього матчу став найшвидший в історії наших змагань гол. Вже на 12-й секунді рахунок відкрив форвард «Вотранс-ЛТСМ» Ігор Махнюк.

Чемпіонат області. 4 тур

21 листопада

ФК ТОРЧИН – АРГОС – 4:2 (2:0)

Голи: 1:0 Главацький, 8, 2:0 Огороднійчук, 10, 3:0 Главацький, 21, 3:1 Піддубний, 23, 3:2 Устимчук, 27, 4:2 Главацький, 30.

На 16-й хвилині Андрій Шевчук (Аргос) не реалізував пенальті.

Попередження: Піддубний, 12 (Аргос), Мороз, 28 (Торчин).

Судді: Віктор Журибіда, Володимир Журибіда.

Четвертий хет-трик цього чемпіонату став прикрасою протистояння двох яскравих колективів. Андрій Главацький, який до суботи забивав тільки один раз в минулому турі «Зміні», спромігся на три влучних постріли, які гарантували його команді перемогу.

Нарешті в складі ФК «Торчин» з’явився і відомий футболіст Олександр Антонюк, який зараз захищає кольори «Кримтеплиці» з першої ліги. Його поява відразу позначилася на грі команди, яка впевненіше почала діяти в захисті.

АВТО-ЛАЙФ – ВОТРАНС-ЛСТМ – 0:4 (0:3)

Голи: Махнюк, 1, Єфремов, 12, Перванчук, 19, Назарук, 26.

Попередження: Шевельов, 17.

Вилучення: Шевельов, 25.

Судді: Попко, Вол.Журибіда.

Матч, від якого чекали справжнього протистояння двох лідерів, видався грою в одні ворота. Гравців «Авто-Лайфу», скоріш за все, вибив з колії м’яч, який вони пропустили вже на 12 секунді зустрічі. До блискавичної комбінації, яку віншував точний постріл Ігоря Махнюка, представники Лище відверто були не готові. Подальші спроби відігратися видалися невдалими, а коли Леонід Єфремов та Дмитро Перванчук ще по разу розписалися у воротах «Авто-Лайфу», у гравців з Луцького району просто опустилися руки.

ВДСО – СМАК – 0:3 (0:3)

Голи: Бебко, 1, 5, Конон, 6.

На 18-й хвилині Назар Назаровець (Смак) не реалізував 10-метровий.

Судді: Попко, Мищук.

«Смак» вкотре продемонстрував, що його в цьому сезоні влаштує тільки перше місце. Доля матчу була вирішена в перші шість хвилин зустрічі, коли двічі Павло Бебко та один раз Максим Конон вписали свої імена у протокол матчу в графі «голи». Подальша боротьба на майданчику нагадувала тактичне протистояння двох мозкових центрів команд – досвідченого голкіпера «охоронців» Віталія Герасимчука та капітана «Смаку» Сергія Романюка. Але рахунок на табло більше так і не змінився.

22 листопада

ВОПАК – НІКО – 3:1 (2:0)

Голи: 1:0 Бурковський, 3, 2:0 Бурковський, 5, 3:0 Комзюк, 29, 3:1 Степанов, 35.

На 18-й хвилині Сергій Гордун (Ніко) не реалізував 10-метровий.

Попередження: Гордун, 20 (Ніко), Гащин, 32 (Вопак).

Вилучення: Гащин, 37 (Вопак).

Судді: Вол.Журибіда, Попко.

Перемога команди «Вопак» була відверто зіпсована серйозною травмою голкіпера команди Віталія Шеремети. На рівному місці він невдало приземлився на паркет та пошкодив коліно. Задля допомоги гравцеві довелося навіть викликати швидку медичну допомогу, яка доставила воротаря до лікарні. Керівництво Асоціації міні-футболу (футзалу) Волинської області та суддівський комітет змагань бажають Віталію швидкого одужання та скорішого повернення у гру.

А ось у наступному турі крім Віталія Шеремети «Вопаку» не допоможе і його головний бомбардир Володимир Гащин. Досвідчений гравець встиг у другому таймі нахапатися жовтих карток і залишити майданчик ще на 37-й хвилині.

ІСІДА – ЗМІНА – 3:2 (1:2)

Голи: 0:1 Третяк, 11, 0:2 Мартинюк, 17, 1:2 Оксенюк, 19 (у власні ворота), 2:2 Кривицький, 27, 3:2 Рибковський, 39.

На 40-й хвилині Руслан Оксенюк (Зміна) не реалізував 10-метровий.

Попередження: Харахай, 30 (Зміна).

Судді: Вік.Журибіда, Мищук.

Справжня воля до перемоги допомогла «Ісіді» здолати молодий, але амбіційний, колектив «Зміна». Поступаючись до 17-ї хвилини з рахунком 0:2,гравці у чорних футболках знайшли в собі сили переломити хід гри. Допоміг їм у цьому Руслан Оксенюк, який минулого тижня відзначив свій 22-й День народження. Саме він на передостанній хвилині першого тайму зрізав м’яч у власні ворота після прострілу гравця «Ісіди».

А ось друга половина зустрічі пройшла вже під диктування більш досвідчених гравців. Спочатку Валентин Кривицький провів свій третій м’яч у цьому чемпіонаті, а потім просто снайперські якості нагадав Павло Рибковський. Той самий, що останнім часом дедалі частіше з’являється у складі луцької «Волині» у першій лізі національної першості з футболу.

ПАНДА – ВОЛИНСЬКИЙ БЛОК – 0:2 (0:1)

Голи: Портянко, 4 (у власні ворота), Семенюк, 40.

Попередження: Воробей, 31 (Вол.блок).

Вилучення: Гордіюк, 30 (Панда), Воробей, 32 (Вол.блок).

Ще дин автогол цього ігрового дня відверто сплутав карти команді «Панда». Олександр Портянко спробував врятувати свої ворота після пострілу бразильця Жадера да Сільви, але м’яч після рикошету підступно оминув голкіпера та влетів у сітку. Фактично до 30-ї хвилини зустрічі команди активно шукали ключі до воріт суперника, поки страж воріт «Панди» не вирішив зіграти в у підкаті проти Жадера да Сільви, який вибігав один на один з ним. Фол останньої надії, червона картка та його команда дві хвилини грає вчотирьох. Але трохи більше чим за хвилину склади команд вирівнялися. Віктор Воробей за кілька секунд встиг заробити два попередження та відправився спостерігати за грою зі сторони.

А коли вже «Панда» у повному складі почала осаду воріт «Волинського блоку», сталося те, що можна досить часто побачити у національній першості з міні-футболу. Віталій Тележинський, який виконував функції п’ятого гравця, не встиг повернутися на ворота, а Олександр Семенюк досить вдало пробив із власної штрафної – 2:0.

І           В         Н         П            М                   О

1. Вотранс-ЛСТМ     4          3          0          1          15 – 9              9

2. Смак                       3          2          1          0          9 – 2                7

3. Вопак                     4          2          1          1          15 – 11            7

4. Ісіда                        3          2          0          1          14 – 11            6

5. Панда                     4          2          0          2          9 – 6                6

6. Волинський блок  3          2          0          1          8 – 6                6

7. ФК Торчин            3          2          0          1          8 – 6                6

8. Авто-Лайф            3          2          0          1          7 – 8                6

9. Ніко                        3          1          1          1          6 – 6                4

10. Зміна                    4          1          0          3          9 – 13              3

11. Аргос                   4          0          1          3          13 – 23            1

12. ВДСО                  4          0          0          4          5 – 17              0

Бомбардири: 5 – Ігор Махнюк, Леонід Єфремов (обидва – Вотранс-ЛСТМ), Володимир Гащин (Вопак), 4 – Дмитро Перванчук (Вотранс-ЛСТМ), Андрій Главацький (ФК Торчин), Андрій Музичук (Панда).

Наступний матч пропускають: Ігор Шевельов (Авто-Лайф), Володимир Гащин (Вопак), Віктор Воробей (Вол.блок), Сергій Гордіюк (Панда).

Сергій Білічук (Вопак) дискваліфікований до кінця турніру.

Переглядів: 1164 | Додав: futsalvolyn | Рейтинг: 5.0/2 |