АМФВ
Головна » 2008 » Листопад » 30 » Тіснота серед лідерів
Тіснота серед лідерів
16:23
 Після п’ятого туру обласної першості в стані лідерів знаходиться практично половина учасників, які щільним пелетоном просуваються по турнірній дистанції. Битви фаворитів та аутсайдерів чемпіонату в звітному турі закінчилися у нічию, а головною сенсацією стала впевнена перемога «Зміни» над «Вопаком».

Чемпіонат області. 5-й тур

28 листопада

ФК ТОРЧИН – ВОЛИНСЬКИЙ БЛОК 1:0 (1:0)

Гол: Главацький, 15.

Попередження: Дячук, 6 (Торчин), Михальчук, 12 (Торчин).

Судді: Вік.Журибіда, Мищук.

В рівному поєдинку двох міцних колективів долю поєдинку вирішив єдиний м’яч, забитий наприкінці першого тайму бомбардиром торчинців Андрієм Главацьким. Підопічні Юрія Огородника багато уваги приділили опіці зірки «Волинського блоку» Жадеру да Сільві, котрий перед від’їздом на батьківщину намагався поповнити очковий баланс своєї команди. Але бразильцеві не судилося стати героєм цього матчу, адже не менш зіркові українці Олександр Антонюк та Валентин Дячук з ФК «Торчин» зіграли в обороні уважно та без шансів для суперника. Перемога дозволила команді з луцького району зійти на третю сходинку у турнірній таблиці, а на «Волинський блок» у наступному турі, вже без легіонера, чекає серйозне випробування у матчі зі «Смаком».

ЗМІНА - ВОПАК 5:2 (3:0)

Голи: 1:0 Третяк, 7, 2:0 Лінніков, 8, 3:0 Оксенюк, 15, 3:1 Бурковский, 29, 3:2 Круковець Ю., 35, 4:2 Лінніков, 38, 5:2 Третяк, 39.

Попередження: Мартинюк, 32 (Зміна), Бурковський, 34 (Вопак), Лінніков, 37 (Зміна).

Судді: Вол. Журибіда, Мищук.

Більшість вболівальників, не зважаючи на відсутність на матчі дискваліфікованого Володимира Гащина, прогнозували впевнену перемогу «вопаківців» над молодим колективом «Зміна», який стараннями Віктора Ліннікова був зібраний незадовго до старту чемпіонату. Склад «Вопака» за футбольними іменами на порядок переважує протокольні записи гранатових, але зрештою у міні-футбол грають команди із живих людей.

Саме завдяки живості та швидкості «Зміна» протягом восьми хвилин у середині першого тайму змогла тричі розписатися у воротах жовто-зелених, які діяли достатньо академічно але малоефективно.

Після перерви «Вопак» пішов ва-банк, випустивши на майданчик п’ятого польового гравця. Зрештою це дало свої позитивні плоди у вигляді двох м’ячів та надії на позитивний підсумок за п’ять хвилин до кінця зустрічі. Досвідчені «пакківці» притиснули суперника на його половині, але за дві хвилини до фінального свистка пропустили два разючі контр-випади Віктора Ліннікова та Володимира Третяка, які зафіксували остаточний рахунок 5:2 на користь своєї команди.

ПАНДА – ІСІДА 5:0 (2:0)

Голи: Кревській, 13, Вознюк, 14, Чепелюк О., 28, 36, Портянко, 40.

Попередження: Оленяк, 27 (Ісіда).

Судді: Попко, Вол. Журибіда.

27-й матч чемпіонату області запам’ятався не стільки грою та рахунком, скільки прецедентом, який стався у другому таймі. Запасний «Ісіди» Володимир Оленяк вибіг на майданчик без дозволу судді та вибив м’яч, який вже влітав у порожні ворота. Суддя зустрічі Максим Попко цілком справедливо (згідно діючих правил АМФУ) пред’явив порушнику гірчичника та призначив вільний удар, але пристрасті на майданчику та в залі завирували з гарячністю вулкану. Все остудили два влучні удари лідера «ведмедів» Олександра Чепелюка, який вкотре підтвердив постулати про вищу спортивну справедливість.

Організаторам же довелось на наступні матчі додатково обмежити пересування в технічних зонах поза воротами, а судді стали більш суворо наказувати порушників на лаві запасних.

29 листопада

АРГОС – ВДСО – 2:2 (0:1)

Голи: 0:1 Пельо, 1, 0:2 Логвінов, 24, 1:2 Шевчук, 29, 2:2 Шевчук, 39 - з 10-метрового.

Попередження: Клепак, 2 (Аргос), Марчук, 2 (ВДСО), Неделюк, 16 (Аргос), Точинський, 28 (Аргос), Бичук, 28 (ВДСО), Єфремов, 40 (ВДСО).

Вилучення: Назарук, 13 (Аргос), Точинський, 30 (Аргос), Неделюк, 39 (Аргос), Бичук, 39 (ВДСО).

Судді: Вік. Журибіда, Мищук.

Червоно-білі вийшли на матч максимально налаштованими на перемогу, але вже на першій хвилині Олександр Пельо з команди «ВДСО» збив наступальну ходу нафтовиків, які до перерви так і не змогли переломити хід поєдинку. Більше того, на початку другого тайму «Аргос» пропустив вдруге та ще й залишився без двох гравців, які отримали червоні картки. Проте у кінцівці матчу своє слово сказав Андрій Шевчук, який спочатку дальнім ударом скоротив рахунок, а пізніше переграв досвідченого Віталія Герасимчука з десяти метрової позначки. Отже у турнірній таблиці не залишилося команд без очкових надбань.

НІКО – АВТО-ЛАЙФ – 6:2 (1:2)

Голи: 0:1 Шевельов, 1, 1:1 Чепура, 15, 1:2 Макієнко, 20, 2:2 Сидоров, 27, 3:2 Чепура, 28, 4:2 Ткачук, 34, 5:2 Степанов, 37, 6:2 Лисенко, 40.

Попередження: Степанов, 31, Гордун, 32, Улітич, 36 (усі - Ніко).

«Почали во здравіє – закінчили за упокой», - це про «Авто-Лайф». В дебюті матчу Ігор Шевельов влучно пробив у ближній кут воріт Михайла Оліди, а в кінці першої половини гол-красень провів Ростислав Макієнко, зробивши рахунок 2:1 на користь своєї команди.

Після перерви команду з Лища було важко пізнати. Минулорічні переможці бізнес-ліги з «Ніко» тотально домінували на полі, забивши п’ять голів, на які у білих відповіді не знайшлося.

СМАК – ВОТРАНС-ЛСТМ – 3:3 (0:0)

Голи: 1:0 Литвинюк, 24, 2:0 Бебко, 35, 2:1 Єфремов, 38, 2:2 Єфремов, 39, 3:2 Бебко, 40, 3:3 Перванчук, 40.

Попередження: Назаровець, 15 (Смак), Чорнуха, 17 (Вотранс), Матюк, 29 (Вотранс), Назарук, 32 (Вотранс), Махнюк, 39 (Вотранс), Кривий, 39 (Смак).

На 37-й хвилині Іван Литвинюк не реалізував пенальті.

Судді: Вік. Журибіда, Вол. Журибіда.

Матч лідерів цілком виправдав очікування вболівальників. Протистояння двох гідних суперників від першої до останньої хвилини тримало у напруженні глядачів останнього поєдинку туру. На кожну атаку червоних біло-чорні відповідали своєю, а голкіпери Ігор Манілов та Юрій Волошин навіть на мить не втрачали концентрації. Рахунок першого тайму 0:0 слід визнати логічним відносно подій на майданчику де обидві команди в першу чергу дбали про захист власних воріт.

У другій половині зустрічі розпочався відкритий футбол, до якого швидше пристосувалися «смаківці», забивши два голи на різні смаки (даруйте за тавтологію). А ключовою подією, як показали подальші події, виявився нереалізований на 37-й хвилині пенальті Іваном Литвинюком з команди «Смак». Вже через хвилину транспортник Леонід Єфремов скоротив рахунок, а ще через 40 секунд встановив рівновагу – 2:2. На останній хвилині поєдинку Павло Бебко заставив вболівальників червоних вскочити зі своїх місць та переможно викинути руки до гори. Але за мить після розіграшу м’яча та за пару секунд до свистка Дмитро Перванчук фірмовою «гарматою» влучив у сітку воріт «Смаку». Насправді бойова нічия стала прикрасою п’ятого туру чемпіонату області.

І           В         Н         П            М                    О

1.  Вотранс-ЛСТМ     5          3         1          1          18 – 12               10

2.  Ніко                       5          3          1          1          13 – 8                 10

3.  ФК Торчин           5          3          1          1          11 – 8                 10

4.  Панда                     5         3          0          2           14 – 6                  9

5.  Волинський блок  5         3          0          2           12 – 9                  9

6.  Смак                      5          2          3          0          14 – 7                   9

7.  Вопак                     5         2           1          2          17 – 16                7

8.  Зміна                      5         2          0          3          14 – 15                 6

9.  Ісіда                       5          2          0          3          14 – 17                 6

10.Авто-Лайф            5          2          0          3          11 – 18                 6

11. Аргос                    5          0          2          3          15 – 25                 2

12. ВДСО                   5          0          1          4          7 – 19                   1

Бомбардири: 7 - Леонід Єфремов (Вотранс-ЛСТМ), 6 - Андрій Главацький (ФК Торчин), 5 – Ігор Махнюк (Вотранс-ЛСТМ), Володимир Гащин (Вопак), Жадер да Сільва (Волинський блок), Дмитро Перванчук (Вотранс-ЛСТМ), Андрій Музичук (Панда), Павло Бебко (Смак).

Наступний матч пропускають: Павло Назарук, Петро Точинський, Олександр Неделюк (усі - Аргос), Ігор Бичук (ВДСО), Володимир Оленяк (Ісіда).

Сергій Білічук (Вопак) дискваліфікований до кінця турніру.
Переглядів: 1185 | Додав: futsalvolyn | Рейтинг: 3.7/6 |