АМФВ
Головна » 2008 » Грудень » 3 » Непереможених не залишилося
Непереможених не залишилося
11:30
Перші три матчі шостого туру подарували вболівальникам справжню феєрію голів у виконанні „Вотранс-ЛСТМ”, яскраву перемогу „Панди” та феєричну розв’язку у зустрічі „Волинського блоку” та „Смаку”.

Чемпіонат області. 6-й тур

30 листопада

ВОТРАНС-ЛСТМ – АРГОС – 8:1 (2:1)

Голи: 1:0 Назарук, 7, 1:1 Устимчук, 10, 2:1 Матюк, 15, 3:1 Чорнуха, 23, 4:1 Махнюк, 30, 5:1 Махнюк, 31, 6:1 Матюк, 34, 7:1 Курінов, 38, 8:1 Єфремов, 40.

Попередження: Попко, 28 (Вотранс-ЛСТМ), Шевчук, 28 (Аргос).

Судді: Вік.Журибіда, Мищук.

Поєдинок одного з лідерів з однієї з команд з дна турнірної таблиці видався досить цікавим. В першому таймі мало хто міг спрогнозувати, що зустріч завершиться з таким рахунком. На перерву команди пішли з мінімальною різницею в рахунку, а ось у другому таймі клас колективу Юрія Волошина все ж таки дався взнаки. Ігор Чорнуха відправив своїм голом суперника у нокдаун, а дубль Ігоря Махнюка – вже у нокаут. Відійти після такого удару „Аргос” вже не зміг. Додамо лише, що крапку у цьому матчі на останніх секундах зустрічі поставив Леонід Єфремов, який тепер з вісьмома м’ячами одноосібний лідер гонки бомбардирів.

ВОПАК – ПАНДА – 2:4 (0:2)

Голи: 0:1 Музичук, 3, 0:2 Портянко, 14, 0:3 Кревський, 33, 0:4 Кревський, 37, 1:4 С.Круковець, 38, 2:4 С.Круковець, 39.

Судді: Попко, Мищук.

Цей матч для гравців „Панди” став одним з найкращих у цьогорічному чемпіонаті. Колектив Юрія Кмітка ще в першому таймі зробив вагоме замовлення на перемогу над найзірковим колективом Волині „Вопаком”. Колишні майстри великого футболу були биті більш молодими опонентами, причому на 38-й хвилині перевага „Панди” складала чотири м’ячі! Але дубль Сергія Круковця дещо підсолодив гіркоту поразки.

ВОЛИНСЬКИЙ БЛОК – СМАК – 3:2 (1:2)

Голи: 1:0 Чемерис, 1, 1:1 Ігор Кривий, 19, 1:2 Литвинюк, 23, 2:2 Шевчик, 40 (з 10-метрового), 3:2 Шевчик, 40 (з 10-метрового).

Попередження: Воробей, 27, Шевчик, 27 (обидва - Волинський блок), Манілов, 29, Бебко, 40 (обидва – Смак).

Судді: Попко, Вол.Журибіда.

У головному матчі туру глядачі побачили, наскільки важливо не порушувати правила на пре кінці зустрічі і наскільки влучно можна бити 10-метрові. В цей день „Волинський блок” забивав виключно на початку та наприкінці зустрічі. Але наскільки це було несподівано для „Смаку”, який за 35 секунд до фінальної сирени вигравав 2:1. Можна лише поспівчувати команді у білих футболках, яка не втримала таку важливу перевагу та вперше у чемпіонаті програла. Хоча перевернули усі з ніг на голову самі гравці цього міцного колективу. За останні хвилини матчу вони встигли назбирати цілу купу фолів, що призвело до призначення двох 10-метрових. Перший за 35 секунд до кінця (третій арбітр фіксував вже чистий час матчу) чітко реалізував Анатолій Шевчик. Але і на цьому „Волинський блок” не зупинився. Гравці в зелених футболках встигли відібрати м’яч у суперника та заробити ще один фол. Другий 10-метровий за 7 секунд до кінця матчу і знову до м’яча підійшов Анатолій Шевчик. Його постріл голкіпер „Смаку”, як і в перший раз, парирувати не зміг.

І          В         Н         П            М                    О

1. Вотранс-ЛСТМ     6          4         1          1          26 – 13               13

2. Панда                     6          4         0          2          188                 12

3. Волинський блок  6          4         0          2          15 – 11               12

4. Ніко                        5          3          1          1          13 – 8                10

5. ФК Торчин            5          3          1          1          11 – 8                 10

6.  Смак                      6          2          3          1          1610               9

7.  Вопак                    6          2           1         3          1920               7

8.  Зміна                      5         2          0          3          14 – 15               6

9.  Ісіда                       5          2          0          3          14 – 17               6

10.Авто-Лайф            5          2          0          3          11 – 18               6

11. Аргос                    6          0          2          4          1633               2

12. ВДСО                   5          0          1          4          7 – 19                  1

Бомбардири: 8 – Леонід Єфремов (Вотранс-ЛСТМ), 7 – Ігор Махнюк (Вотранс-ЛСТМ), 6 – Андрій Главацький (ФК Торчин), 5 – Володимир Гащин (Вопак), Жадер да Сільва (Волинський блок), Дмитро Перванчук (Вотранс-ЛСТМ), Андрій Музичук (Панда), Олександр Портянко (Панда).

Наступний матч пропускають: Ігор Бичук (ВДСО), Володимир Оленяк (Ісіда).

Сергій Білічук (Вопак) дискваліфікований до кінця турніру.
Переглядів: 1321 | Додав: futsalvolyn | Рейтинг: 5.0/3 |