П`ятниця, 19.04.2024, 15:54
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Реєстрація | Вхід
АМФВ
Головна » 2011 » Січень » 24

Початок другого кола чемпіонату Луцька у вищій лізі став наполовину відображенням останнього туру першої половини змагань. Помститися за поразку в попередній грі зумів лише «Волиньтабак», який після 2:3 у матчі з «Ісідою» спромігся з рахунком 4:3 переграти опонентів. Дублі Віктора Ліннікова та Павла Бебка до 34-ї хвилини гри засвітили на табло рахунок 4:1. Але у складі «чорно-білих» є досвідчений Ігор Заболотний, який двома своїми голами повернув інтригу у матч. Щоправда, ті три хвилини, що залишалися до фінальної сирени, пройшли без голів, хоча й у атаках «Ісіди». Ця поразка команди Олександра Колодяжного вплинула ... Читати далі »
Переглядів: 1049 | Дата: 24.01.2011 | Рейтинг: 3.4/5

За шість турів до фінішу чемпіонату Луцька у першій лізі досить важко спрогнозувати, хто ж посяде призові місця. Ситуація з кожним туром стає все цікавішою і цікавішою – більш-менш реальні шанси на успіх мають п’ять колективів, хоча і на п’яти їм наступають ще три досить сильні команди, які можуть на фініші турніру додати турнірної ходи. Центральними матчами звітного туру стали зустрічі, винесені на неділю. Це було зроблено для того, щоб за діями арбітрів під час ігор мав можливість спостерігати куратор АМФВ досвідчений функціонер з Рівного Юрій Веремчук.
Переглядів: 1008 | Дата: 24.01.2011 | Рейтинг: 3.0/4

Другий поспіль дубль Павла Цалая допомагає «Модерн-Експо» здобути чергову перемогу його команді у другій лізі чемпіонату Луцька. До того ж, вже вдруге з рахунком 7:3. Цього разу від ніг «заводчан» постраждав колектив «Гарет Бейл». Також варто відзначити, що в четвертому матчі поспіль у складі «Модерн-Експо» відзначається Артем Семенюк, який наразі стає найстабільнішім голеодором у другій лізі.
В іншому матчі шостого туру відзначимо крупну перемогу «ВОДТРК» над «Волиньобленерго» з рахунком 5:1. І хоча після першого тайму на табло Спортивного комплексу «Арена Сіті» світилися дві одинички, у другій половині гри номінальним гостям вдалося підібрати ключі до воріт суперника. Велику крапку у зустрічі поставив Володимир Гащин, для якого це був другий м’яч у грі.    ... Читати далі »
Переглядів: 686 | Дата: 24.01.2011 | Рейтинг: 4.8/4