Субота, 20.04.2024, 12:36
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Реєстрація | Вхід
АМФВ
Головна » 2011 » Лютий » 03

Сьогодні відбулося чергове засідання КДК АМФВ. Згідно Регламенту проведення змагань з міні-футболу (футзалу) під егідою АМФВ у сезоні 2010-2011 років було вирішено дискваліфікувати гравця та офіційного представника команди «Вотранс-ЛСТМ» Ярослава Комзюка за «бійку між гравцями під час матчу чи після його зупинки» на шість місяців (термін дискваліфікації вступає в дію з 03.02.2011 року) і  накласти відповідний штраф, а також дискваліфікувати гр ... Читати далі »
Переглядів: 820 | Дата: 03.02.2011 | Рейтинг: 5.0/4

За путівки до фіналу першого розіграшу Кубку Волинської області сперечатимуться «Шанс-Авто» та «Торпедо», а також «Л-Транс» і «Вотранс-ЛСТМ». Запрошуємо усіх в суботу, 5 лютого, о 19.30 на ці матчі, в яких визначатимуться фіналісти цих змагань.
Також наведемо календар змагань на найближчий уік-енд. Зазначимо, що у зв’язку з зайнятістю СК «Арена Сіті», де зараз триває Кубок України з художньої гімнастики, тур першої ліги Чемпіонату Луцька перенесено.

5 лютого (субота)
СК «Арена Сіті»
Переглядів: 909 | Дата: 03.02.2011 | Рейтинг: 4.0/4

Останній матч чвертьфінального раунду Кубку Волинської області відбувся вчора у Спортивному комплексі «Арена Сіті». Рожищанське «Торпедо» зустрічалося з ФК «Мар’янівка» - команди вирішували, хто ж зустрічатиметься у наступному раунді з кимось з тріо «Л-Транс» (Торчин), «Вотранс-ЛСТМ» (Луцьк) та найсильнішим колективом області «Шанс-Авто» (Ковель). Більш вдалими у боротьбі за останню путівку виявилися представники «Торпедо». Хоча переломити хід поєдинку команді Анатолія Мищука вдалося лише у другій 20-хвилинці. Перший тайм суперники завершили бойовою нічиєю 2:2 (на голи Ростислава Макієнко та Олександра Марковца «Мар’янівка» відповіла влучними пострілами Олександра Устимчука та Олександра Повідзьона).
У другому таймі команди продемонстрували цікаву гру на зустрічних курсах, результатом якої стали сім забитих голів. Щоправда, більш влучними були гравці «Торпедо», які хоча і ... Читати далі »
Переглядів: 779 | Дата: 03.02.2011 | Рейтинг: 3.5/2