Четвер, 28.03.2024, 16:38
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Реєстрація | Вхід
АМФВ
Головна » 2011 » Лютий » 28
Перемога «Адреналін-Смака» над «Саламандрою» фактично відчепила останніх від трійки призерів. Щоб стати бронзовим призером чемпіонату команді Ігоря Кривого потрібно виграти усі три матчі, що залишилися, і сподіватися,що в останніх турах Юрій Кмитко та його команда, а також «Л-Транс», які мають по 31 очку, не наберуть жодного пункту. Відверто кажучи, такий розклад ближче до фантастики, тому можна з великою долею впевненості зазначити – медалі розіграють «Вотранс-ЛСТМ», «Л-Транс» та «Адреналін-Смак».
Свій найбільш реальний шанс втрутитися в боротьбу за нагороди «Саламандра» втратила у неділю, коли поступилася «адреналінівцям». Причому таку необхідну перемогу команда Юрія Кмитка вирвала за декілька хвилин до завершення зустрічі, коли Володимир Гапон скористався помилкою суперника. До цього ще був гол-красень Віктора Мацюка, який сильним пострілом під поперечину вивів свою ком ... Читати далі »
Переглядів: 889 | Дата: 28.02.2011 | Рейтинг: 3.0/3

Ця супербитва відбудеться вже у наступному турі. На кону – чемпіонство, оскільки у випадку перемоги першої чи другої команди суперник свого опонента не здогонить. Інтригу закрутив «Вопак», який у звітному турі наніс «Майдану» другу поразку у сезоні. Сергій Чемерис та Віталій Гуменюк вже на шостій хвилині змусили суперника відігравати два м’ячі. Анатолію Марчуку в першому таймі вдалося завдати влучного удару і відправитися на перерву за рахунку 1:2. Але до 33-ї хвилини у ворота Тараса Гринчишина влетіли ще два м’ячі, авторами якого стали Станіслав Філімонов та Андрій Мурашко. З ями у вигляді «1:4» команду потягнув знову ж таки Анатолій Марчук, який на 39-й хвилини спромігся забити два м’ячі і подарувати шанувальникам «Майдану» надію бодай на нічию. Але фінальна сирена зафіксувала перемогу «Вопака» і зміну на вершині турнірної таблиці.
Представників Народного Пивного Клубу н ... Читати далі »
Переглядів: 1220 | Дата: 28.02.2011 | Рейтинг: 3.4/5