Четвер, 18.04.2024, 04:02
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Реєстрація | Вхід
АМФВ
Головна » 2011 » Травень » 23
У минулу неділю в Спортивному комплексі «Арена Сіті» відбулися матчі першого туру нового турніру під егідою Асоціації міні-футболу (футзалу) Волинської області, який отримав назву Корпоративна Ліга Луцька. Шість команд, які складені суто з працівників компаній, вестимуть боротьбу за головний трофей турніру. Попереду – ще дев’ять турів, за підсумками яких буде визначено чемпіона та призерів КЛЛ.
У матчі відкриті змагань зійшлися переможець Чемпіонату Луцька у другій лізі «Модерн-Експо» та учасник першолігових міських баталій «Волиньагротех». Зелені зусиллями Сергій Зінчука відкрили рахунок, але Андрій Паридубець та Павло Цалай вивели «Модерн-Експо» вперед. До перерви залишалися лічені секунди і Роман Столярчук встиг скористатися відведеним часом і встановив паритет – 2:2.
У другому таймі червоні спробували знайти ключі до воріт суперника, які захищав Юрій Гаврилюк. Але ... Читати далі »
Переглядів: 1052 | Дата: 23.05.2011 | Рейтинг: 4.0/4