Четвер, 25.04.2024, 20:49
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Реєстрація | Вхід
АМФВ
Головна » 2011 » Червень » 28
Чемпіон Корпоративної Ліги Луцька сезону 2010-2011 років вже відомий. За тур до фінішу перше місце за собою забронював колектив «Луцьктепло». Команда Ярослава Русина випереджає переслідувачів «Смарт Логістікс» та «Волиньагротех» на три очки, але завдяки кращим показникам в особистих зустрічах гарантує собі перевагу над опонентами навіть у разі поразки на фініші.
Закрутити інтригу вдалося «агротехам», які у центральному матчі восьмого туру перемогли лідера 3:1. «Луцьктепло» відкрило рахунок (відзначився Бабич), але до перерви «Волиньагротех» відновив рівновагу завдяки влучному пострілу Зінчука. А другий тайм перетворився на бенефіс Сергія, який ще двічі відзначився у воротах опонентів і мав ще декілька можливостей довести власний бомбардирський рахунок до більш вагомого. Але команди зупинилися на рахунку 3:1, який, за певних обставин, більше влаштував «тепловиків», які гру ... Читати далі »
Переглядів: 690 | Дата: 28.06.2011 | Рейтинг: 5.0/3