АМФВ
Головна » 2010 » Листопад » 29 » Дива не сталося
Дива не сталося
12:19
В суботу на майданчику спорткомплексу "Арена Сіті” в рамках 1/8 Кубку України з міні-футболу серед жінок відбувся матч між луцьким "Легіоном” та "Біличанкою” з Коцюбинського. Візит п’ятикратного чемпіона  країни та чотиразового володаря Кубку, в складі якого грають 16(!) збірниць України та кращий гравець світу 2009 за версією ФІФА Аліна Горобець, викликав чималий інтерес у любителів футзалу. Трибуни на «Арені» були практично заповнені луцькими вболівальниками.
Проте чуда сталося. Досвідчений та майстерний колектив з Київщини від перших хвилин захопив ініціативу і не віддавав її до фінального свистка арбітра матчу Романа Матвіюка. Тринадцять разів голкіперу "Легіона” довелося виймати м’яча зі своїх воріт. Гості ж свої володіння зберегли «сухими», хоча наприкінці другого тайму вихід сам на сам не реалізувала беззмінний капітан лучанок Олена Хомич.
0:13 – не катастрофа, адже справжній майстер-клас від лідеру вітчизняного міні-футболу дозволив тренеру синьо-білих перевірити найближчий резерв напередодні старту команди у першій лізі. А на думку інспектора-делегата АМФУ Олександра Червоного умови для розвитку футзалу в "Арена Сіті” пречудові і в планах національної збірної проведення тренувально-навчальних зборів в СОК "Адреналін Сіті”.
ЛЕГІОН (Луцьк) – БІЛИЧАНКА НПУ (Коцюбинське) – 0:13 (0:6)
Голи: Широка, 2, 46, Горобець, 6, 19, 44, Ігнатенко, 8, Поліщук, 15, Шеремет, 25, 48, Форсюк, 31, 50, Дубицька, 34, Базилевська, 38.
Арбітри: Матвіюк, Попко. 3-й арбітр: Корпош.
Делегат-інспектор: Червоний О.
27 листопада. Луцьк. СК «Арена Сіті». 300 глядачів.