АМФВ
Головна » 2009 » Листопад » 30 » «Фронт змін» став одноосібним лідером
«Фронт змін» став одноосібним лідером
12:02

За два тури до фінішу другого чемпіонату області з міні-футболу на вершині турнірної таблиці «окопався» колектив «Фронт змін». Команда Олександра Жуматія у наднапруженому двобої з мінімальним рахунком перемогла «Хороший смак», фактично позбавивши останніх шансів на чемпіонство. До того ж, поразка «Панди» у грі з «Вотранс-ЛСТМ» ще більше загострило ситуацію навколо можливого розміщення команд на п’єдесталі пошани.
Чемпіонат Волинської області-2009
7 тур
УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНА – ЛАСКА БОРАТИН – 10:1 (5:0)
Голи:
Устимчук, 3, 6, 18, 38, Повідзьон, 11, 34, Махнюк, 22, 35, Антонюк, 40 – Киричук, 20 (у власні ворота), Романець, 26.
Попередження: Романець, 18, Пільо, 30, Киричук, 37 (усі – Ласка).
Судді: Вік.Журибіда, Матвіюк.
Матч студентів та боратинців вийшов, як кажуть, в одні ворота. Перевага «Університету України» була беззаперечною, про що яскраво демонструє підсумковий рахунок. Що цікаво, через хворобу гру пропускали голкіпери студентської команди, тому місце у рамці зайняв захисник Олександр Антонюк (до речі, гравець першолігової «Кримтеплиці» ще й встиг забити сам). Пробити його боратинцям вдалося лише один раз, але у власні ворота «Ласка» отримала 10 м’ячів. Чотири з них на рахунку Олександра Устимчука, який з дев’ятьома голами відтепер головний снайпер «студентів».
НІКО – ЗМІНА-ЛИЩЕ – 5:1 (2:0)
Голи:
Степанов, 12, 37, 38, Сидоров, 15, Чабан, 36 – Бебко, 22.
Попередження: Бебко, 5 (ЗЛ), Оліда, 32 (Н).
Судді: Вол.Журибіда, Байсарович.
Наймолодшої команди чемпіонату (якщо брати до уваги середній вік гравців) у цьому двобої вистачило на 12 хвилин. «Зміна-Лище» досить непогано почала матч, мала кілька нагод пробити досвідченого голкіпера «Ніко» Михайла Оліду, але, як це буває, пропустила сама. Провал у захисті призвів до того, що Роман Степанов просто розстріляв голкіпера і відкрив рахунок. А вже за три хвилини Віталій Сидоров забив другий м’яч, після чого команда Віктора Ліннікова та Олександра Бляшука дещо активізувалася.
На початку другого тайму Павло Бебко подарував надію на збереження інтриги у двобої, зменшивши відставання від «Ніко». Усі шанси зрівняти рахунок у матчі мав Володимир Третяк, а також вище згадуваний Бебко, але свій колектив або рятував Михайло Оліда, або у форвардів не виходили прицільні постріли по воротах суперника. Не зуміли скористатися гравці «Зміни-Лище» і шансом, який отримали на 32-й хвилині. Голкіпер «Ніко» грубо зіграв проти гравця суперника за межами своєї карної зони, арбітр продемонстрував йому жовту картку та призначив штрафний удар. Ось тільки отримати дивіденди з цього моменту Лінніков-Бляшук та компанія не зуміли.
Натомість вже за п’ять хвилин Роман Степанов знову продемонстрував свої снайперські якості, двічі розписавшись у воротах, які, до речі, через відсутність основного голкіпера змушений був зайняти нападник Андрій Казачок. У першому випадку нападник «Ніко» побачив, що страж воріт «Зміни-Лище» вийшов дещо задалеко зі своїх володінь і закинув тому м’яча за спину. Після такого удару суперник опустив руки і Леонід Чабан на 36-й хвилині поставив жирну крапку у грі – 5:1.
ВОТРАНС-ЛСТМ – ПАНДА – 6:4 (4:0)
Голи:
Назарук, 7, Попко, 10, Шпак, 16, 39, Чорнуха, 18, 34 – Главацький, 22, 35, Портянко, 37 (з 10-метрового), 40.
Попередження: Ігор Чепелюк, 5 (П), Шпак, 28 (В).
Вилучення: Ігор Чепелюк, 34 (П).
Судді: Чисюк, Дмитрук.
У випадку поразки переможець першого розіграшу чемпіонату області «Вотранс-ЛСТМ» складав з себе чемпіонські повноваження. Саме тому колектив Юрія Волошина та Ігоря Чорнухи підійшов до цього матчу з надзвичайно бойовим настроєм. Тим більше, що суперник серед лідерів цього чемпіонату і ставить перед собою завдання стати кращою командою Волині 2009 року. Ось тільки відсутність основного голкіпера «Панди» Дмитра Дувакіна, відверто кажучи, зіграла на руку супернику. Сергій Гордіюк достойною заміною більш досвідченому партнеру не став – м’ячі Петра Назарука та Олександра Попка в певній мірі можна назвати помилками голкіпера. Вже на 18-й хвилині «Вотранс-ЛСТМ» перемагав «Панду» з рахунком 4:0 (!), так і завершивши першу половину матчу.
Реанімувати інтригу команді Юрія Кмитка вдалося після перерви. Олександр Главацький скоротив відставання, але вже за кілька хвилин Ігор Чорнуха відновив паритет. Щоправда, не надовго – знову гол Главацького, потім влучний постріл Олександра Портянка і на табло вже зовсім інша картина – 5:3. Щоправда, до фінального свистка команди спромоглися лише на обмін влучними пострілами, але на більше не вистачило ні сил, ні часу.
ФРОНТ ЗМІН – ХОРОШИЙ СМАК – 1:0 (0:0)
Гол:
Олександр Кривий, 40.
На 40-й хвилині Олег Кравчук (ХС) не реалізував 10-метровий.
Попередження: Литвинюк, 4 (ФЗ).
Вилучення: Румін, 28 (ФЗ).
Найпринциповіше протистояння туру! Справжня драма, в якій головними дійовими особами стали арбітр Андрій Байсарович, нападник «Хорошого смаку» Олег Кравчук та гравець «Фронту змін» Олександр Кривий. Перший по такій напруженій грі прийняв рішення, яке після матчу викликало неоднозначну реакцію – вилучив голкіпера «фронтовиків» Олександра Руміна за надмірно активний прояв непогодження з рішенням рефері. Другий – за 20 секунд до завершення гри не зумів реалізувати 10-метровий штрафний удар. А третій став героєм матчу, коли за три секунди до завершення гри зумів таки пробити голкіпера «Хорошого смаку».
ЛУЦЬК-НАШ ДІМ – ІСІДА – 1:5 (0:2)
Голи:
В’юник, 26 – Оленяк, 2, 4, 29, Кривицький, 28, Сліпчук, 37.
На 40-й хвилині Андрій В’юник (ЛНД) не реалізував 10-метровий.

Попередження: Воробей, 16, Семенюк, 30 (обидва – ЛНД), Оленяк, 14, Заблоцький, 32 (обидва – Ісіда).
Судді: Вік.Журибіда, Попко.
Гра, яка обіцяла бути досить напруженою, такою не виявилася. «Ісіда» в повній мірі контролювала хід поєдинку та не дозволила колективу «Луцьк-Наш дім» навіть помріяти про перемогу. Дубль Володимира Оленяка ще до четвертої хвилини зустрічі відправив суперника у нокдаун, з якого вони так і не вийшли. До того ж, захист «Ісіди» нейтралізував головну бойову одиницю опонентів, залишивши Андрія В’юника без м’яча. У підсумку – 5:1 на користь «чорно-білого» колективу.