АМФВ
Головна » 2010 » Грудень » 6 » Луцький фіналіст та ковельська інтрига
Луцький фіналіст та ковельська інтрига
11:06
Після матчів другого туру другого етапу чемпіонату Волинської області став відомий перший учасник фінального раунду. До ТОР-4 вже потрапив колектив «Кристал», який досить легко на класі обіграв команду «Підшипник» з рахунком 5:0. Останні, до речі, шансів на подальшу боротьбу не втратили. Колектив Сергія Бондарука може за певних обставин отримати другу путівку до фіналу.
Заплутана ситуація у другій групі, де після звітного туру «Шанс-Авто» має дві перемоги і в останньому турі зустрічається зі своїм головним суперником «Бураном-Негабарит». Дві останні зустрічі цих двох команд завершилися перемогою команди Олександра Мороза і стабільними бійками або сутичками між гравцями (так було у першому турі чемпіонату області, так сталося і напередодні у матчу першої ліги чемпіонату України). Тому ця гра буде розглядатися крізь призму минулих «заслуг». Зрештою, у разі поразки у цій грі «Буран-Негабарит» не потрапить до фінального раунду головного волинського змагання.

Чемпіонат Волинської області 2010-2011 років
Другий етап. 2 тур
4 грудня
Група А
Матч №29
АДРЕНАЛІН – КОЛОС – 14:6 (9:5)
Голи: Мацюк, 3, 12, 16, Чепелюк О., 9, 10, 18, 40, Перванчук, 11, 14, 32, Вознюк В., 15, Чабан, 31, 38, Гапон, 33 – Гаврук, 1, 4, 7, Вознюк К., 2, 20, Батрак, 26.
Попередження: Мацюк, 24 (Адреналін), Вознюк К., 24, Ващук, 32 (Колос).
Арбітри: Журибіда, Чисюк. 3-й арбітр: Чернуха.
Делегат-інспектор: Кохановський В.
Луцьк. СК «Арена Сіті». 200 глядачів.
Матч, у якому було встановлено рекорд результативності чемпіонатів Волинської області. Так багато команди ще ніколи не забивали. При чому ситуація на майданчику станом на четверту хвилину матчу була більш ніж катастрофічною для «Адреналіну». Але команда Юрія Кмитка, програючи 1:4, спромоглася переломити хід гри і ще до перерви змінити ситуація на діаметрально протилежну. А після перерви лідери «Адреналіну» фактично добили опонента, який витратив майже усі сили на спроби зупинити цей локомотив. Два хет-трики у виконанні Віктора Мацюка і Дмитра Перванчука, а також покер Олександра Чепелюка.

Матч № 30
ПІДШИПНИК – КРИСТАЛ – 0:5 (0:2)
Голи: Філь, 16, Назарук, 17, Степанов, 25, Стадніцький, 30, Литвинюк, 37.
Попередження: Рижановський, 33 (Підшипник), Лисенко, 30, Степанов, 35 (Кристал).
Арбітри: Попко, Юхименко. 3-й арбітр: Чернуха.
Перемога на класі вивела команду «Кристал» до наступного раунду. Тепер колективу Олександра Жуматія в останньому матчі лише залишається провести 40 хвилин без зайвих карток. А «Підшипнику» доведеться сподіватися на те, що «Кристал» переможе і самим обігравати «Колос» з якомога більшим рахунком. Тоді під час підрахунку додаткових показників залишаються шанси на вихід у наступний раунд. Нагадаємо, з «Адреналіном» команда Сергія Бондарука зіграла внічию 2:2.

І          В         Н         П               М     О
1. Кристал                 2          2          0          0          13 – 2  6
2. Адреналін             2          1          1          0          16 – 8  4
3. Підшипник             2          0          1          1          2 – 7    1
4. Колос                    2          0          0          2          8 – 22  0
Наступний тур пропускають: Максим Лисенко, Роман Степанов (обидва – Кристал), Костянтин Вознюк (Колос).

Матч №31
АФК ВОЛОДИМИР – БУРАН-НЕГАБАРИТ – 2:1 (0:1)
Голи: Борис, 23, Луньов, 39 (з пенальті) – Данилюк, 6.
Попередження: Луньов, 19, Малюк, 36 (обидва – Володимир), Мучак, 12, Васковець, Данилюк, 39 (усі – Буран).
Арбітри: Занько, Мищук. 3-й арбітр: Кихтюк.
Делегат-інспектор: Романчук П.
Нововолинськ. СОК «Шахтар». 50 глядачів.
Дещо несподіваний результат, якщо згадати минулі результати команди «Буран-Негабарит». Але, нагадаємо, що цей колектив через дискваліфікації залишився без п’ятьох своїх основних гравців. Таким чином, Віктору Романчуку довелося перекроювати склад і виходити на матч з АФК «Володимир» вирішуючи внутрішні і зовнішні проблеми. Судячи з усього, подолати їх команді не вдалося. «Володимир» переміг завдяки 6-метровому, який реалізував Валерій Луньов. Тепер в останньому турі АФК достатньо перемогти ФК «Мар’янівка» і сподіватися, що «Шанс-Авто» не віддасть очки «Буран-Негабариту».

Матч № 32
ШАНС-АВТО – ФК МАР’ЯНІВКА – 9:3 (6:2)
Голи: Петрик, 3, 11, 17, 18, Хвесь, 7, Романчук В., 18 (з пенальті), Музичук, 26, Бобилєв, 27, 37 – Магера, 7, 36, Хамула, 9.
Попередження: Прислупський, 29 (Шанс-Авто), Антонюк, 24 (Мар’янівка).
Після важкої перемоги у першому турі над АФК «Володимир» ковельський «Шанс-Авто» вирішив цього разу не давати суперникові шансів (вибачте за тавтологію), на успіх. Хоча на дев’ятій хвилині, коли рахунок був 2:2, декому могло здаватися, що і на цей раз учасник першої ліги чемпіонату України зіпнеться. Але, ні! Так сказав Едуард Петрик, який до свого одного гола додав ще три, а його почин підтримав Віталій Романчук, Володимир Бобилєв, Андрій Музичук.

1. Шанс-Авто               2          2          0          0          12 – 5  6
2. АФК Володимир       2          1          0          1          4 – 4    3
3. Буран-Негабарит     2          1          0          1          6 – 5    3
4. ФК Мар’янівка         2          0          0          2          6 – 14  0
Наступний тур пропускають: Валерій Луньов (АФК Володимир), Дмитро Ситник (Шанс-Авто), Тарас Романчук, Віталій Кашуба, Дмитро Савчук, Петро Мороз, Олег Ярмолюк (усі – Буран-Негабарит).