АМФВ
Головна » 2010 » Листопад » 29 » Перший крок назустріч фінальній стадії
Перший крок назустріч фінальній стадії
13:27

Минулими  вихідними у Луцьку та Ковелі відбулися матчі першого туру другого етапу чемпіонату Волинської області сезону 2010-2011 років. Певні несподіванки принесли представники групи А, які в обласному центрі зробили перший крок назустріч фіналу головного змагання Волині з міні-футболу (футзалу). Вже перша гра продемонструвала, що випадкових команд у другому етапі немає. Явний фаворит «Адреналін-Смак» лише на останній хвилині спромігся вирвати нічию у грі з «Підшипником». Новачок змагань першим пропустив м’яч після удару Віктора Мацюка, але вже за хвилину відігрався – відзначився Іван Мартинюк. А коли в другому таймі Роман Юлдашева вивів «Підшипник» вперед, усі завмерли в очікуванні сенсації. Гучної несподіванки не сталося, хоча і нічийний результат, який приніс на 39-й хвилині удар Дмитра Перванчука, можна віднести до неочікуваних.
У другому матчі групи «Колос» поступився одному з головних претендентів на призові місця «Кристалу». Зрештою, рахунок 8:2 не відображає тих баталій. Які точилися на майданчику. Як кажуть, посипалися гравці «Колоса» вже наприкінці зустрічі, пропустивши відразу три м’ячі.
Досить напруженими видалися і зустрічі у Ковелі. Спочатку «Шанс-Авто» у над напруженій боротьбі таки втримав перемогу у грі з АФК «Володимир». Емоції на майданчику вирували такі, що арбітрам довелося досить плідно попрацювати. Так своє місце на лаві запасних змушений був залишити офіційний представник команди Ігор Барабаш, який надто активно коментував усі дії суддівської бригади. За друге попередження червоне світло запалили перед одним з лідерів команди з Володимир-Волинського Романом Рурічем. А шансів вирвати бодай нічию у АФК було вдосталь, адже з трьох 10-метрових, призначених за 40 хвилин гри, жодного забити не вдалося.
Важким був і другий поєдинок, в якому «Буран-Негабарит» без дискваліфікованого Віталія Кашуби виборював перемогу у ФК «Мар’янівка».  До речі, керівники «Бурану» подали апеляцію на рішення Контрольно-дисциплінарного комітету АМФВ щодо дискваліфікації інших гравців, що брали участь у пам’ятному матчі проти «Шанс-Авто». Тепер за справу візьметься Апеляційний комітет, який має поставити крапку у цій справі.
Без Кашуби ковельчани мали певні проблеми з колективом Сергія Магери, який вміло налаштував своїх футзалістів на бій. Але більш досвідчені у міні-футболі «буранівці» все ж таки здобули необхідні три очки і зробили крок назустріч фінальному етапу.

Чемпіонат Волинської області сезону 2010-2011 років
2 етап. 1 тур
Група А (Луцька)
27 листопада
АДРЕНАЛІН-СМАК – ПІДШИПНИК – 2:2 (1:1)
Голи: Мацюк, 13, Перванчук, 39 – Мартинюк, 14, Юлдашев, 25.
Попередження: Гапон, 1, Чабан, 17, Чепелюк О., 27, Мацюк, 32 (усі – Адреналін-Смак) – Мартинюк, 36 (Підшипник).
Арбітри: Юхименко, Дмитрук. 3-й арбітр: Чернуха.
Делегат-інспектор: Харко Л.
Луцьк. СК «Арена Сіті». 300 глядачів.

КОЛОС – КРИСТАЛ – 2:8 (1:2)
Голи: Дорецький, 9, 31 – Кривицький, 13, Філь, 18, Стадніцький, 23, 39, Кривий І., 27, Лисенко, 33, Семіряк, 38, Назарук, 40.
Попередження: Степанов, 4, Кривий І., 16, Стадніцький, 38 (усі – Кристал).
Арбітри: Мищук, Журибіда. 3-й арбітр: Чернуха.
Луцьк. СК «Арена Сіті». 200 глядачів.

Група В (Ковельська)
28 листопада
АФК ВОЛОДИМИР – ШАНС-АВТО – 2:3 (1:1)
Голи: Руріч, 8, Борис, 36 – Басюк, 5, 37, Бобилєв, 26.
На 19-й хвилині Роман Руріч (АФК) не реалізував 10-метровий.
На 38-й хвилині Сергій Борис (АФК) не реалізував 10-метровий.
На 39-й хвилині Ігор Мосурець (АФК) не реалізував 10-метровий.
Попередження: Руріч, 12, Борис, 21, Мосурець, 27 (усі – АФК), Квавчук, 33 (ША).
Вилучення: Руріч, 36 (АФК).
Арбітри: Юхименко, Занько. 3-й арбітр: Чернуха.
Делегат-інспектор: Голоскоков С.
Ковель. ДЮСШ. 100 глядачів.

БУРАН-НЕГАБАРИТ – ФК МАР’ЯНІВКА – 5:3 (3:1)
Голи: Кузьміч, 3, 19, 26, 27, Данилюк, 13 – Логвінов, 12, Ягодинець, 39 (у власні ворота), Брикайло, 40.
Попередження: Шелест, 17, Ягодинець, 30, Васковець, 34 (усі – Буран), Логвінов, 34 (ФКМ).
Арбітри: Занько, Юхименко. 3-й арбітр: Чернуха.

Переглядів: 624 | Додав: futsalvolyn | Рейтинг: 0.0/0 |