АМФВ
Головна » 2010 » Липень » 19 » Перший трофей «40-го»!
Перший трофей «40-го»!
12:16

В першому розіграші літнього Кубку Асоціації міні-футболу (футзалу) Волинської області серед аматорів, що відбувся у минулі вихідні у Спортивному комплексі «Арена Сіті», взяли участь шість колективів, які незважаючи на спеку вирішили поборотися за престижний трофей. Приблизно однаковий рівень команд, серед яких були «Атлетик», «Вопак», «Волиньагротех», «Нова лінія», «Реформатор» та «40-й», гарантовано забезпечив запеклу боротьбу в усіх поєдинках одноденного турніру.

По закінченню групового турніру учасниками півфінальних матчів стали «Атлетик» з «Новою лінією» та «40-й» з «Реформатором». У напружених протистояннях перемогу святкували переможці відбіркового етапу. Тезки іспанського клубу з Більбао тричі використали гольові моменти та здобули впевнену перемогу над будівельним гіпермаркетом «Нова лінія» з рахунком 3:0. У багатому на забиті м’ячі другому півфінальному матчі «40-й» виявився більш вдалим, обігравши непоступливий «Реформатор» - 4:2.

У фінальному поєдинку ще за п’ять хвилин до фінального свистка рахунок був 1:0 на користь «Атлетика», який ще тричі не використав можливості аби збільшити свою перевагу над суперником. «40-й» в одній з контратак зрівняв рахунок, а на останній хвилині двічі засмутив кіпера червоно-білих, вирвавши перемогу.

На цьому турнірі сезон 2009-2010 закінчено. Тепер чекатимемо на осінь, коли відбудуться матчі чемпіонату Волині у вищій лізі, стартуватиме першість міста Луцька, а також буде проведено цілу низку не тільки дорослих, а й дитячих турнірів, серед яких чемпіонат міста серед шкіл. До зустрічі восени!

Група В
40-й – Волиньагротех – 2:1, Волиньагротех – Нова лінія – 0:0, 40-й – Нова лінія – 2:2
1. 40-й                 1 1 0 4 – 3 4
2. Нова лінія        0 2 0 2 – 2 2
3. Волиньагротех 0 1 1 1 – 2 1