АМФВ
Головна » 2009 » Жовтень » 19 » Перший тур підтвердив, що буде цікаво
Перший тур підтвердив, що буде цікаво
10:57
Другий чемпіонат Волинської області з міні-футболу (футзалу) обіцяє бути по справжньому цікавим і непередбачуваним. Після перегляду усіх п’яти матчів склалося враження, що цього року відвертих лідерів та аутсайдерів не буде. Навіть команда «Ласка» з Боратина, яка зазнала нищівної поразки від «Панди» з рахунком 0:6, ще попсує нерви вболівальникам інших колективів. Отже, перший тур позаду, попереду ще вісім, після яких ми дізнаємося, хто ж стане чемпіоном Волині сезону-2009!

1 тур

НІКО – ВОТРАНС-ЛСТМ – 1:1 (1:0)

Голи: 1:0 Гапон, 16, 1:1 Шелест, 30.

На 19-й хвилині Володимир Гапон (Ніко) не реалізував 10-метровий.

На 40-й хвилині Максим Лисенко (Ніко) не реалізував 10-метровий.

Попередження: Перванчук, 9, Назарук, 14, Шелест, 40 (усі – Вотранс-ЛСТМ).

Судді: Вік.Журибіда, Дмитрук.

Волею календаря саме протистоянням діючих чемпіона та віце-чемпіона розпочиналася боротьба у новому сезоні. До цього матчу і «Ніко», і «Вотранс-ЛСТМ» підійшли з усією відповідальністю, розуміючи, що саме результат цього двобою може на фініші змагання повіяти на фінальне розташування у таблиці. Щоправда, минулорічні срібні призери виявилися більш підготовленими до цього бою. Вони першими відкрили рахунок, мали ще кілька чудових моментів, але впевнено у рамці діяв капітан «Вотранс-ЛСТМ» Юрій Волошин.

Ось тільки польові гравці діючої кращої команди Волині, відверто кажучи, ще не пройшли період переходу з великого футболу до футзалу. Дрібними фолами вони назбирали що в першому, що в другому таймі по шість командних зауважень, через що у ворота колективу Юрія Волошина та Ігоря Чорнухи було призначено два 10-метрових. На щастя для вболівальників «Вотранс-ЛСТМ», обидва рази представники «Ніко» схибили. Натомість на 30-й хвилині рахунок у матчі таки було зрівняно, після влучного удару Шелеста.

ПАНДА - ЛАСКА – 6:0 (2:0)

Голи: Музичук, 9, 35, Портянко, 19, Бобилев, 21, 26, Стадницький, 24.

Попередження: Дувакін, 28 (Панда).

Судді: Попко, Юхименко.

Навіть кілька учасників минулорічного розіграшу чемпіонату області не допомогли команді з Боратина дати гідний опір досвідченій «Панді». Колектив Юрія Кмитка розібрався з дебютантами на класі. Тим більше, що в його складі з’явився досить відомий на теренах Волині форвард Володимир Бобилев. Сам Юрій Кмитко перед стартом наголосив, що ставить перед своїм колективом завдання стати чемпіонами. Перший крок на зустріч цій мрії вже зроблено.

ФРОНТ ЗМІН – ІСІДА – 4:0 (2:0)

Голи: Засекін, 3, І.Кривий, 9, 31, Філь, 40.

Попередження: І.Кривий, 38 (Фронт змін).

Судді: Вік.Журибіда, Попко.

Вагому заявку на усіпх цього сезону зробив інший дебютант – команда з політичною назвою «Фронт змін». Щоправда, більшість її гравців дебютантами ніяк не назвеш, оскільки вони пройшли весь минулий сезон і досить яскраво про себе заявили у різних колективах. У складі «фронтовиків» у цьому матчі з «Ісідою» на перший план вийшли колишній представник «Хорошого смаку» Ігор Кривий та голкіпер Олександр Румін (екс-«Волинський блок» та екс-«Зміна»). Саме вони стали ковалями першої перемоги колективу, яким керує Олександр Жуматій.

ЗМІНА-ЛИЩЕ – УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНА – 5:2 (1:2)

Голи: Бебко, 7, 31, Тележинський, 27, Лінніков, 33, Казачок, 37 – Махнюк, 2, 12.

На 39-й хвилині Устимчук (Університет) не реалізував 10-метровий.

Вилучення: Третяк (Зміна-Лище), 35, Махнюк (Університет), 35.

Судді: Чисюк, Байсарович.

На думку оргкомітету – найкращий матч першого туру. І е тільки тому що глядачі побачили справжню феєрію голів, а й тому, що команди продемонстрували цікаву та видовищну гру, в якій результат зробила, як кажуть, довша лава запасних «Зміни-Лище». Саме перевага у кількості гравців, а також у їхній функціональній підготовці зробила свою справу. І це при тому, що після першого тайму «студенти» вигравали з рахунком 2:1 (дублю Махнюка проти влучного пострілу Бебка). Але на 27-й хвилини Тележинський чітко завершив розіграш штрафного,зрівнявши рахунок і розпочавши розгром суперника. Ще один м’яч Бебка, голи Ліннікова та Казачка стали справжньою прикрасою гри. Дещо зіпсували враження від протистояння вилучення Третяка та Махнюка за неспортивну поведінку, але, як неодноразово проголошували представники АМФВ, цього сезону за будь-які прояви неповаги до суперників або суддів винних каратимуть дуже жорстко.

ХОРОШИЙ СМАК – ЛУЦЬК-НАШ ДІМ – 3:2 (2:0)

Голи: Щудак, 6, Романюк, 15, Рижанівський, 27 – В’юник, 29, 40.

Попередження: Чемерис, 24 (Луцьк-НД).

Суддя: Байсарович, Матвиюк.

Чемпіони Луцька розпочали новий сезон матчем з ще одним дебютантом по назві, але не по складу гравців, командою «Луцьк-Наш дім». Сергій Романюк після того, як «смаків» залишили кілька провідних гравців, таки спромігся зібрати досить бойовий склад. Дещо оновлені «біло-червоні» до 27-ї хвилини встановили на табло розгромний рахунок 3:0, але зусиллями В’юника, який в минулому сезоні засвітився у «Вотранс-ЛСТМ», «лучани» на чолі з Олександром Семенюком, ледь не довели справу до нічиєї. Але на більше часу не вистачило…

І           В         Н         П            М     О

1. Панда                     1          1          0          0          6 – 0    3

2. Фронт змін            1          1          0          0          4 – 0    3

3. Зміна-Лище           1          1          0          0          5 – 2    3

4. Хор.смак                1          1          0          0          3 – 2    3

5. Ніко                        1          0          1          0          1 – 1    1

6. Вотранс-ЛСТМ     1          0          1          0          1 – 1    1

7. Луцьк-НД              1          0          0          1          2 – 3    0

8. Університет           1          0          0          1          2 – 5    0

9. Ісіда                        1          0          0          1          0 – 4    0

10. Ласка                    1          0          0          1          0 – 6    0

Наступний матч пропускають: Володимир Третяк (Зміна-Лище), Ігор Махнюк (Університет Україна).
Переглядів: 1033 | Додав: futsalvolyn | Рейтинг: 4.3/6 |