Асоціація міні-футболу (футзалу) Волинської області
Субота, 27.04.2024, 11:07
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Реєстрація | Вхід
АМФВ
Головна » 2011 » Липень » 24 » «Реформатор» поповнив власну колекцію Літнім Кубком
«Реформатор» поповнив власну колекцію Літнім Кубком
13:40

Сьогодні у вирішальному матчі Другого розіграшу Літнього Кубку АМФВ на майданчику СК «Арена Сіті» зійшлися колективи «Реформатор» та «Зміна». Переможці своїх груп зустрілися у вирішальній битві, яка завершилася на користь «біло-синіх».
Зазначимо, що у суботу обидва колективи провели матчі півфінального етапу. Спочатку «Зміна» у досить напруженому поєдинку лише завдяки голу Віктора Ліннікова на останніх секундах зустрічі вирвала перемогу 4:3 у «Атлетика». До речі, «червоні» після першої половини вигравали 2:0, а по ходу другого тайму вели 3:1. Але Костянтин Вознюк, Ростислав Макієнко наздогнали опонентів, а капітан команди поставив яскраву крапку у першому півфіналі.
У другій грі суботи «Реформатор» досить легко та впевнено здолав «Мадагаскар». У складі «жовто-чорних» був відсутній дискваліфікований Максим Конон, якого, фактично, і не вистачило для того, щоб дати бій суперникові. Перша половина завершилася на користь «реформаторів» 5:0, а підсумок матчу – 9:2.
Отже, фінальний двобій «Реформатор» - «Зміна» очікувався, як найяскравіше та найцікавіше дійство у Другому Літньому Кубку АМФВ. І ці очікування було підтверджено – напружена гра, велика кількість моментів, битва на зустрічних курсах. Але більш вдалими в атаці були «реформатори» - Микола Казьмирук відкрив рахунок, а Дмитро Бурковський, на останніх секундах першого тайму подвоїв його.

Інтригу у другому таймі відновив Віктор Лінніков, але Андрій Пушкарчук повернув «статус кво» - 1:3. Наступні хвилини пройшли на зустрічних курсах і в надії на помилку суперника – першими її припустилися гравці «Зміни». Ростислав Макієнко зрізав м’яч у власні ворота, «зелені» побігли відіграватися, але наприкінці отримали ще два м’ячі у власні ворота – відзначилися Андрій Пушкарчук та Дмитро Бурковський.
Отже, головний трофей цього турніру поповнив колекцію колективу «Реформатор» і, до речі, цей успіх можна присвятити досить печальній даті. Три роки тому не стало засновника приватної фірми «Реформатор» Анатолія Колодинського, який, фактично, започаткував футзальний колектив під такою назвою.
Додамо лише, що вже за традицією Асоціація міні-футболу (футзалу) Волинської області кращі гравці отримали дипломи та подарунки. Найкращим снайпером з 12 голами став Віктор Лінніков («Зміна»), а приз кращого гравця турніру отримав Дмитро Бурковський («Реформатор»).
Таким чином, було поставлено крапку у насиченому сезоні 2010-2011 років. Наступний міні-футбольний рік урочисто відкриється новим змаганням за участю професійних клубів України. Але про це трішки пізніше. До зустрічі на міні-футбольних майданчиках!

Другий Літній Кубок АМФВ
23 липня (субота)
Півфінали
ЗМІНА – АТЛЕТИК – 4:3 (2:0)
Голи: Власюк, 23, Вознюк, 32, Макієнко, 35, Лінніков, 40 – Логвінов, 12, Кіпко, 18, Герасимчук, 31.
МАДАГАСКАР – РЕФОРМАТОР – 2:9 (0:5)
Голи: Устимчук, 27, Громік, 27 – Бурковський, 7, 9, 36, Трохимчук, 15, 39, Бойко, 18, Турчик, 20, Пушкарчук, 22, Казьмирук, 40.

24 липня (неділя)
Фінал
ЗМІНА – РЕФОРМАТОР – 2:6 (0:2)
Голи: Лінніков, 26, Остапюк, 40 – Казьмирук, 13, Бурковський, 20, 40, Пушкарчук, 28, 39, Макієнко, 34 (у власні ворота).
Переглядів: 1522 | Додав: futsalvolyn | Рейтинг: 4.4/5 |