АМФВ
Головна » 2010 » Листопад » 15 » Сюрпризи та несподіванки другого туру
Сюрпризи та несподіванки другого туру
15:32
Другий тур першого етапу чемпіонату Волинської області подарував шанувальникам міні-футболу декілька несподіваних результатів. До сюрпризів можна віднести розгром гравцями ФК «Мар’янівка» суперника СК «ВІК» з рахунком 8:1, а також аналогічну поразку «Вотранс-ЛСТМ» у матчі з «Адреналіном» (2:7). Зрештою, футбол (даруйте, міні-футбол) цим і цікавий – спрогнозувати, як повернеться ситуація під час турніру дуже важко. У Нововолинській, Прилуцький, Луцький і Ковельській групах ситуація розплутається лише в останньому турі. Тому наступні вихідні обіцяють нам багато цікавих футзальних ігор, на які ми і запрошуємо вболівальників.
Чемпіонат Волинської області сезону 2010-2011 років
2 тур
13 листопада
Група D (Нововолинська)
Матч №9
«ШАХТАР» (Нововолинськ) – АФК «ВОЛОДИМИР» (Володимир-Волинський) – 5:3 (3:1)
Голи:
Стасюк, 5, Бораті, 16, Гомза, 17, Панас, 23, 24 – Луньов, 20, 37, Борис, 35.
Попередження: Курило В., 19 (Шахтар), Луньов, 28 (Володимир).
Вилучення: Курило В., 26 (Шахтар).
Арбітри: Попко, Мищук. 3-й арбітр: Хомич О.
Делегат-інспектор: Романчук П.
Нововолинськ. СОК «Шахтар». 100 глядачів.
Господарі майданчику зробили черговий крок назустріч путівці у наступний раунд. Вдома «Шахтар» у цікавій грі здолав одного з головних конкурентів АФК «Володимир». Володимир-волинський колектив вже на 17-й хвилині програвав з рахунком 0:3. До перерви гостям вдалося лише скоротити відставання у рахунку, але вже на початку другої 20-хвилинки «гірники» зусиллями Анатолія Панаса довели рахунок до 5:1. Наприкінці гри АФК «Володимир» провів ще дів результативні атаки, ось тільки на більше не вистачило сил. Тепер для виходу у наступний раунд володимир-волинському колективу потрібно вигравати в останньому турі у СК «ВІК», за умови, що «Шахтар» не поступиться ФК «Мар’янівка».

Матч №10
СК «ВІК» (Володимир-Волинський) – ФК «МАР’ЯНІВКА» – 1:8 (0:4)
Голи:
Голядинець, 21 – Антонюк С., 1, 2, 10, 14, 21, 40, Войтович, 31, Фібіч В., 35.
Попередження: Голядинець, 4 (ВІК), Фібіч В., 19, Логвінов, 22 (обидва – Мар’янівка).
Вилучення: Голядинець, 26 (ВІК).
Арбітри: Мищук, Попко. 3-й арбітр: Хомич О.
Команда Сергія Магери після поразки в першому турі з розгромним рахунком АФК «Володимир» помстилася іншому представнику Володимир-Волинського. Вісім разів гравцям СК «ВІК» довелося розпочинати матч з центра поля після голів у власні ворота. Цей день став справжнім бенефісом Сергія Антонюка, який шість разів розписався у воротах опонентів. Тепер нападник «Мар’янівки» один з лідерів у горці бомбардирів. Чи допоможе його влучність в останньому турі у матчі з «Шахтарем», побачимо у наступну неділю.
                             І В Н П    М     О
1. Шахтар              2 2 0 0 8 – 5    6
2. АФК Володимир 2 1 0 1 12 – 10 3
3. ФК Мар’янівка   2 1 0 1 13 – 10 3
4. СК ВІК              2 0 0 2 3 – 11   0
Наступний тур пропускають: Віталій Курило (Шахтар), Олександр Голядинець (ВІК).
У 3-му турі, 21 листопада (неділя), зустрічаються: АФК Володимир – СК ВІК (17:00), Шахтар – ФК Мар’янівка (18:00).

Група В (Прилуцька)
Матч №11
КОЛОС (Ківерці) – ПІДШИПНИК (Луцьк) – 1:4 (0:1)
Голи:
Вознюк, 32 – Зваріюк, 18, 35, Поліщук, 36, 39.
Попередження: Вознюк, 26 (Колос), Мартинюк, 6 (Підшипник).
Арбітри: Літвінчук, Климук. 3-й арбітр: Чернуха.
Делегат-інспектор: Герасимчук В.
Луцьк. СК «Арена Сіті». 170 глядачів.
Принципова зустріч колективів, які очолюють старі знайомі – Юрій Ващук та Сергій Бондарук. Це протистояння можна назвати справжньою прикрасою другого туру в групі В. Цікава, напружена, змістовна гра подарувала багато емоцій, які вирували усі 40 хвилин на майданчику. Лише під завісу першого тайму гравцям «Підшипнику» вдалося відкрити рахунок і піти на перерву маючи мінімальну перевагу над суперником. Відігралися гравці «Колоса» лише на 32-й хвилині, коли свою майстерність продемонстрував вихованець футбольної академії донецького «Шахтаря» Костянтин Вознюк.
Наступні хвилини продемонстрували, що нічийний рахунок не влаштовує ні одну, ні другу команду. Атака змінювалася атакою, небезпечні моменти виникали у воріт то «Колоса», то «Підшипника», але забили все ж таки останні. Коли ківерцівська команда вже пішла ва-банк і випустила п’ятого польового гравця влучний удар вийшов у героя матчу Романа Зваріюка. Цей гол відправив суперника у нокдаун, швидко вийти з якого не вдалося. За хвилину Ігор Поліщук збільшив перевагу своєї команди, а же за три встановив остаточний рахунок у грі.

Матч №12
«ЗМІНА» - «ЛОКАЧІ» - 5:1 (3:0)
Голи:
Киричук, 2, Третяк, 4, Макієнко, 12, 35, Бебко, 37 – Самусев, 38.
Попередження: Бебко, 7 (Зміна), Самусев, 9 (Локачі).
Арбітри: Юхименко, Скиданюк. 3-й арбітр: Заяць.
Відступати команді «Зміна» після поразки у першому турі нема куди. Тому на гру з колективом «Локачі» гравці виходили, як на останній бій. Завдання виграти, до того ж, з якомога більшою перевагою, «зелені» виконали на усі сто відсотків. Роман Киричук, Володимир Третяк, Ростислав Макієнко ще у першому таймі зробили рахунок 3:0, а під кінець другого то самий Макієнко та Павло Бебко довели свою перевагу до 5:0. Суперник спромігся лише на гол престижу, який провів Олександр Самусев.
                     І В Н П    М    О
1. Підшипник 2 2 0 0 10 – 4 6
2. Колос        2 1 0 1 7 – 8  3
3. Зміна         2 1 0 1 9 – 7  3
4. Локачі       2 0 0 2 4 – 10 0
Наступний тур пропускають: Андрій Козловський, Руслан Михальчук (обидва – Зміна).
У 3-му турі, 20 листопада, зустрічаються: «Локачі» - «Колос» (18.00), «Зміна» - «Підшипник» (19.00).

Група А (Луцька)
АДРЕНАЛІН – ВОТРАНС-ЛСТМ – 7:2 (4:1)
Голи:
Мацюк, 5, Бурковський Д., 9, 24, Чепелюк І., 13, Гапон, 19, 34, Перванчук, 27 – Курінов, 9, Єфремов, 21.
Попередження: Чепелюк О., 28, Гапон, 35 (обидва – Адреналін).
Арбітри: Климук, Літвінчук. 3-й арбітр: Чернуха.
Делегат-інспектор: Харко Л.
Луцьк. СК «Арена Сіті». 300 глядачів.
І знову принципова зустріч старих знайомих, і знову несподіваний результат. Юрій Волошин, який цей матч провів на травмі, змушений був сім разів діставати м’яч з сітки власних воріт, причому в декількох епізодах його засмучували старі добрі знайомі. «Адреналін» на усі сто відсотків (і навіть більш) скористався проблемами у грі «Вотранс-ЛСТМ», зробив крок до місця у першій двійці, яка потрапить у наступний раунд, та заявив про себе, як одного з фаворитів чемпіонату.

Матч №14
КРИСТАЛ – ГОРОХІВ – 6:2 (2:1)
Голи:
Лисенко, 5, 25, Семеряк, 24, 39, Кривий І., 16, Юрчук, 40 (у власні ворота) – Остапюк, 14, Мамчур, 25.
Попередження: Прик, 7 (Горохів), Лисенко, 33, Кривицький, 37 (обидва – Кристал).
Арбітри: Скиданюк, Юхименко. 3-й арбітр: Заяць.
Матч одного з лідерів з командою, яку в такій компанії можна віднести до аутсайдерів, вийшов досить напруженим. По-перше, стартові хвилини продемонстрували, що «Горохів» здаватися без бою не збирається. І навіть після того, як рахунок у матчі було відкрито (відзначився Максим Лисенко), команда Сергія Прика обертів не збавила. І такий тиск перетворився на гол – помилкою «Кристала» у захисті скористався Віталій Остапюк. Щоправда, на перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь «червоних» - відзначився Ігор Кривий.
По-перерві ситуація на майданчику дещо змінилася. Мабуть Олександр Жуматій знайшов потрібні слова для гравців своєї команди і це далося взнаки. Іван Семеряк та Максим Лисенко збільшили перевагу своєї команди, хоча Роман Мамчур і відіграв один м’яч. На цьому успіхи «Горохова» завершилася, а Семеряк ще встиг до фінальної сирени зробити дубль, а наприкінці матчу Роман Юрчук ще й подарував «Кристалу» один пункт, забивши м’яч у власні ворота.
1. Адреналін       2 1 1 0 8 – 3   4
2. Кристал           2 1 1 0 7 – 3  4
3. Вотранс-ЛСТМ 2 1 0 1 10 – 8 3
4. Горохів           2 0 0 2 3 – 14 0
У 3-му турі, 20 листопада, зустрічаються: «Горохів» - «Адреналін» (20.00), «Кристал» - «Вотранс-ЛСТМ» (21.00).

Група С (Ковельська)
Матч №15
ШАНС-АВТО (Ковель) – ФК ВОЛОДИМИРІВКА – 7:3 (3:1)
Голи:
Бобилєв, 12, 21, 37, Портянко, 16, Музичук, 18, Жовтун, 30, Романчук, 40 – Заєць, 15, Тафтаров, 22, Макаров, 36.
Попередження: Плисак, 14, Тафтаров, 19 (обидва – Володимирівка).
Арбітри: Журибіда, Матвіюк. 3-й арбітр: Чернуха.
Делегат-інспектор: Школьний І.
Ковель. ДЮСШ. 200 глядачів.
Коли грає «Шанс-Авто», особлива увага завжди до капітана цієї команди Володимира Бобилєва. Зірка ковельського міні-футболу і в цьому матчі усі 40 хвилин віддавався грі до самої сирени. Три його голи принесли господарям майданчика другу перемогу у групі, фактично гарантувавши місце у наступному раунді. До речі, і «Володимирівка» - команда, яка може подарувати сенсацію. Початок гри був дещо нервовим і лише завдяки голам Бобилєва, Портянко та Музичука «шансівцям» вдалося втримати контроль над перебігом подій у власних руках.
1. Шанс-Авто          2 2 0 0 14 – 7 6
2. Буран-Негабарит 1 1 0 0 4 – 1  3
3. Л-Транс              1 0 0 1 4 – 7   0
4. Володимирівка    2 0 0 2 4 – 11 0
Матч 2-го туру «Л-Транс» (Торчин) – «Буран-Негабарит» (Ковель» відбудеться 17 листопада о 20.00.
У 3-му турі, 21 листопада, зустрічаються: «Володимирівка» - «Л-Транс» (17.00), «Шанс-Авто» - «Буран-Негабарит» (18.00).
Переглядів: 732 | Додав: futsalvolyn | Рейтинг: 5.0/1 |