Асоціація міні-футболу (футзалу) Волинської області
Неділя, 05.05.2024, 09:38
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Реєстрація | Вхід
АМФВ
Головна » 2011 » Квітень » 11 » Справжні чвертьфінальні битви у Датагруп-Кубку Луцька
Справжні чвертьфінальні битви у Датагруп-Кубку Луцька
12:03
Недільний вечір подарував шанувальникам міні-футболу кілька годин справжніх спортивних емоцій. Чвертьфінальний раунд Датагруп-Кубку Луцька видався досить насиченим на події, несподіванки і навіть сенсації. До останнього пункту можна віднести нищівну поразку «Адреналін-Смак» від команди «НЛМ». І хоча ця назва зустрічається у переліку команд-учасниць офіційних змагань з футзалу в області вперше, але імена, внесені в протокол гри, досить відомі. Фактично, ці гравці і зробили все, щоб залишити бронзового призера чемпіонату Луцька у вищій лізі поза бортом розіграшу Кубку.
А починалося все для команди Юрія Кмитка досить позитивно. Восьма хвилина гри, рахунок 2:0, обидва голи в активі Віктора Мацюка, але вже до перерви ситуація досить серйозно змінилася. Два голи Миколи Казьмирука встановили рівновагу, яка у другому таймі перетворилася на справжній жах для опонента. Бурковський вивів свою команду вперед, Казьмирук з пенальті збільшив відрив, а після цього пішло-поїхало. Єфремов, Поліщук, знову Казьмирук та Турчик встановили остаточний рахунок гри – 8:2.
Ледь не припинив подальшої боротьби і ще один представник еліти «Ветеран-Лучеськ». Принаймні, після першого тайму, коли на табло горіли дві двійки, можна було очікувати чергової сенсації. Але в цій ситуації досвід зіграв важливу роль – Лисенко, Азовський та Степанов зуміли переломити суперника, який хоча і мав багато моментів, але реалізувати зміг лише лічені з них.
Першу серію пенальті глядачі мали можливість побачити у протистоянні «Атлетика» та «Мадагаскара». Основний час цього напруженого та цікавого двобою завершився у нічию 2:2, тому довелося для визначення переможця застосовувати футзальну лотерею. Ось тут спортивна Фортуна була більш прихильною до жовто-чорних, які завдяки влучним пострілам Устимчука, Слюсара, Сиротенко та Конона залишили «Атлетик» поза грою.
І, нарешті, останній чвертьфінал звів нову за назвою, але стару за складом команду «Автотурист» з «Волиньагротехом», який також до цих змагань посилився декількома гравцями. Але кращий бомбардир першої ліги Олександр Тафратов, який був заявлений за зелено-білих, знайти клюючи до воріт суперника так і не зміг. На відміну від нього, кращий бомбардир вищої ліги Ігор Махнюк свою роль бомбардира виконав на відмінно. Чотири голи допомогли його команді переломити суперника, який намагався знайти слабину у грі опонентів. Навіть велика кількість фолів у другому таймі і шанс вирвати бодай нічию на 10-метрових (п’ять фолів у «Автотуриста» було вже к середині другої половини), не допомогли «Волиньагротеху» - 5:7.
Таким чином, у суботу, 16 квітня, у півфінальних протистояннях зійдуться «НЛМ» та «Ветеран-Лучеськ», а також «Мадагаскар» та «Автотурист». Запрошуємо усіх побачити надзвичайно цікаві матчі до Спортивного комплексу «Арена Сіті».

Датагруп-Кубок Луцька з міні-футболу (футзалу) 2010-2011 років
1/4 фіналу
НЛМ – АДРЕНАЛІН-СМАК – 8:2 (2:2)
Голи: Казьмирук, 13, 18, 32 (з пенальті), 39, Бурковський, 24, Єфремов, 34, Поліщук, 35, Турчик, 40 – Мацюк, 6, 8.
Попередження: Бурковський, 24 (НЛМ), Перванчук, 25, Сидоров, 31, Мацюк, 33, Оліда, 33 (усі – АС).
Вилучення: Оліда, 34 (АС).
Арбітри: Літвінчук, Матвіюк. 3-й арбітр: Чернуха.
Делегат-інспектор: Жуматій.
10 квітня. СК «Арена Сіті». 100 глядачів.

ДАТАГРУП – ВЕТЕРАН-ЛУЧЕСЬК – 3:6 (2:2)
Голи: Кірін, 8, Огороднічук, 11, Фіц, 38 – Чабан А., 2, 18, Лисенко, 23, 39, Азовський, 24, Степанов, 28.
Попередження: Кірін, 38 (Датагруп), Степанов, 35, Чабан Л., 38 (Ветеран-Лучеськ).
Арбітри: Безуглий, Журибіда. 3-й арбітр: Чернуха.
10 квітня. СК «Арена Сіті». 200 глядачів.

АТЛЕТИК – МАДАГАСКАР – 2:2 (1:1, по пен. – 2:4)
Голи: Кіпко, 17, Дирко, 35 (з 10-метрового) – Конон, Сиротенко, 21.
На 20-й хвилині Станіслав Романов (Атлетик) не реалізував 10-метровий.
Попередження: Романов, 9, Логвінов, 23 (обидва – Атлетик).
Арбітри: Матвійчук, Літвінчук. 3-й арбітр: Журибіда.
Делегат-інспектор: Голоскоков.
10 квітня. СК «Арена Сіті». 150 глядачів.

АВТОТУРИСТ – ВОЛИНЬАГРОТЕХ – 7:5 (3:1)
Голи: Ковальчук, 5, Махнюк, 15, 18, 28, 39, Лінніков, 34, Іскарєв, 40 – Теслюк Валерій, 20, Вознюк, 31 (з 10-метрового), 35 (з пенальті), 38, Ніщик, 39.
Попередження: Денисов, 28, Лінніков, 32, Чемерис, 35 (усі – Автотурист), Теслюк Валерій, 26 (ВАТ).
Арбітри: Журибіда, Безуглий. 3-й арбітр: Літвінчук.
Переглядів: 887 | Додав: futsalvolyn | Рейтинг: 5.0/2 |