АМФВ
Головна » 2011 » Березень » 14 » Стартував чемпіонат міста серед ветеранів
Стартував чемпіонат міста серед ветеранів
11:15
Сім колективів розпочали боротьбу за нагороди Чемпіонату Луцька серед ветеранів 35 років та старші. На майданчик Спортивного комплексу «Арена Сіті» вийшли колишні «зірки» волинського футболу, справжні фанати спорту, які продемонстрували чисельним вболівальникам, що навіть і в такому віці можуть демонструвати класну і змістовну гру. Яскраві комбінації, справжні емоції, голи, перемоги, поразки…
Отже, розпочався цей турнір матчем «Галактіон» - «Вишків». Один з претендентів на нагороди вирішив вже на старті взяти швидкий хід і зумів підібрати ключі до воріт суперника. І хоча перший тайм завершився 1:1 (на гол Іскарєва «Вишків» відповів влучним пострілом Лівака), у другій половині завдяки дублю Юрчука та голу Хороза «Галактіон» с кращим показником різниці забитих та пропущених окупував перший рядок турнірної таблиці.
Слідом за ними розташувався колектив під назвою «Міміно», який з рахунком 4:2 переміг «Оптіму». Команда Андрія Недільського дала справжній бій супернику, але надто серйозним був опонент – проти дубля Дригульського «Міміно» протиставило голи Юрія Круковця, Масицького, Нікітіна та Богунова плюс нереалізований пенальті Кохановським.
І, нарешті, в кроці від нічиєї зупинився колектив «Аматор» з Ківерець, який ледь не створив сенсацію, програючи 0:4 після першого тайму «Підшипнику» і завершивши матч з рахунком 4:5. Причому моментів у «аматорів» було більш ніж вдосталь. Один тільки Оришкевич раз п’ять мав пробивати Вінцюка, але залишив свій гольовий здобуток на позначці «2». Ще два м’ячі у ворота суперника провів Клепак, але цих двох дублів не вистачило, щоб наздогнати «Підшипник». Хет-трик Шахова та голи Чепелюка і Грицика принесли колективу Сергія Бондарука першу перемогу.

Чемпіонат Луцька серед ветеранів 35 років та старші сезону 2010-2011 років
Луцьк. СК «Арена Сіті».
13 березня
1 тур
ГАЛАКТІОН – ВИШКІВ – 4:1 (1:1)
Голи: Іскарєв, 4, Юрчук, 28, 29, Хороз, 40 – Лівак, 9.
ОПТІМА – МІМІНО – 2:4 (1:2)
Голи: Дригульський, 19, 39 – Круковець Ю., 7, Масицький, 15, Нікітін, 15, Богунов, 39.
ПІДШИПНИК – АМАТОР – 5:4 (4:0)
Голи: Шахов, 7, 7, 25, Чепелюк І., 12, Грицик, 16 – Оришкевич, 23, 33, Клепак, 27, 30.
Переглядів: 837 | Додав: futsalvolyn | Рейтинг: 5.0/3 |