АМФВ
Головна » 2010 » Листопад » 11 » В лідерах – господарі
В лідерах – господарі
11:56
Вчора у Ковелі відбувся завершальний матч першого туру, в якому зустрілися місцевий «Буран-Негабарит» та «Володимирівка». Більш досвідчені ковельські гравці продемонстрували, що не збираються завершувати боротьбу за головний трофей обласного чемпіонату вже на першому етапі. Тому з перших хвилин вирішили продемонструвати, хто вдома господар. Вже на другій хвилині рахунок у матчі відкрив Іван Данилюк, щоправда досить швидко «Володимирівка» відігралася – влучний удар вдався Сергію Макарову.
Але радіти успіху гостям довелося лічені секунди. Іван Мучак відновив перевагу у рахунку «Бурана», а ще за шість хвилин Віталій Кашуба закріпив успіх ковельчан. З такою перевагою команди і пошли на перерву, а вже у другій половині глядачі, що зібралися у ДЮСШ, побачили лише один гол. Під завісу матчу рахунок до 4:1 довів Тарас Романчук.
Таким чином, після першого туру з трьома очками у турнірній таблиці розмістилися обидва ковельські колективи. Зазначимо, що між собою ці команди зустрінуться в останньому турі першого етапу.