АМФВ
Головна » 2010 » Червень » 22 » У Луцьку розпочала роботу Школа міні-футболу
У Луцьку розпочала роботу Школа міні-футболу
13:03

В понеділок та вівторок у Спортивному комплексі «Арена Сіті» розпочала свою роботу перша на Волині спеціалізована Школа міні-футболу. Хлопці та дівчата пройшли перше установче заняття, яке провели тренери Дмитро Голоскоков (наставник команди першої жіночої ліги чемпіонату України «Легіон») та Анатолій Хомич. Поки що сформовано дві групи, які у літній період будуть тренуватися по два рази на тиждень.

До речі, більшість з тих, хто прийшов на заняття, кількома днями до цього змагалися у турнірі пришкільних таборів Луцька. Участь у чемпіонаті взяли діти віком до 12 років, як хлопці так і дівчата.

П’ять команд дівчат виборювали чотири путівки у півфінал, а 12 команд хлопців мали визначити тільки вісім найкращих до участі у чвертьфіналах.

Відбіркові змагання відбулися у перший день і до чвертьфіналу пробилися футболісти шкіл № 1, 3, 7, 10, 11, 13, 25 та інтернату. У дівчат в півфінальних парах зустрічалися відповідно школи № 1 та 7, а також № 25 та 11. В першому ж матчі між школою-інтернатом та ЗОШ №1 було подано протест, адже за регламентом у змаганнях не могли брати участь футболісти 12 років та старші, як це було в команді першої школи, тому у півфінал з технічною перемогою відправилися хлопці з інтернату. Тим часом дівчата визначали тих, хто буде грати у фіналі. В запеклій боротьбі гравці ЗОШ № 7 з рахунком 1:0 перемогли футболісток ЗОШ №1, а 25-а школа розтрощила 11-ту з рахунком 3:0 (хет-трик оформила Юля Семенюк). Путівки у півфінал здобули хлопці зі шкіл № 7, 3 та 13. Напружена боротьба у першій парі інтернат – ЗОШ №7 завершилася перемогою сьомої школи з рахунком 2:1, а от ЗОШ № 13 дуже впевнено перемогла третю школу з рахунком 4:0.

Драматично склалися фінали і у дівчат, і у хлопців – в обох випадках ігровий час не визначив переможців і глядачам довелося спостерігати серію пенальті. У дівчат героїнею матчу стала Ліза Мусійчук з сьомої школи, яка реалізувала свою спробу, а відразу після цього відбила удар суперниці і, таким чином, вивела свою школу у чемпіони . Не змогли розділити чемпіонство хлопці з їх команди, хоча і вели у рахунку 2:0, але 13-а школа продемонструвала характер і здобула спочатку нічию в основний час і перемогу у серії пенальті.

Команди-переможці отримали кубки і усі фіналісти одержали дипломи та грамоти від «Спорт для всіх». В свою чергу Асоціація міні-футболу (футзалу) Волинської області анонсувала регулярний шкільний чемпіонат та запросила усіх учасників змагань у новостворену Школу міні-футболу.

Переглядів: 1006 | Додав: futsalvolyn | Рейтинг: 5.0/2 |