П`ятниця, 03.05.2024, 17:29
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Реєстрація | Вхід
АМФВ
Головна » 2009 » Лютий » 04

В чвертьфіналу Кубку України луцький „Легіон” поступився команді КДЮСШ „Олімп” зі Славутича. Наші дівчата вперше у своїй історії взяли участь у цьому турнірі національного масштабу та отримали безцінний досвід гри з більш сильним опонентом. Відверто кажучи, на успіх в цьому протистоянні сподіватися не доводилося, оскільки дівчата з Київської області вже не перший рік грають разом на серйозному рівні. Тому поразка 0:14 скоріше очікувана, ніж несподівана. До речі, позитивним моментом у грі „Легіону” можна назвати виступ запасного голкіпера Ганни Алі. Вона вийшла на майданчик у другому таймі і запам’яталася досить непоганим рівнем гри. Іншим дівчатам залишається побажати успіхів у самовдосконаленні, ... Читати далі »

Переглядів: 767 | Дата: 04.02.2009 | Рейтинг: 3.0/2