Субота, 27.04.2024, 07:36
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Реєстрація | Вхід
АМФВ
Головна » 2010 » Лютий » 04

Після домашньої нічиєї з «Львівхолодом» 4:4 у попередньому турі ковельський колектив поступився сусідам 3:4. Весь матч гравці «Шанс-Авто» були у ролі тих, хто доганяє, але наздогнати супротивника зуміли тільки двічі – на 11-й хвилині Віталій Кашуба провів м’яч у відповідь на влучний постріл В’ячеслава Грабовенського з пенальті. Наприкінці першої половини ковельчани простили знову, а на початку другої 20-хвилинки вже поступалися львів’янам два м’ячі. Ось тут волинянам вдалося вдруге наздогнати суперника, завдяки голам Віталія Кашуби та Івана Данилюка. Крапку ж у матчі поставив Назарій Сергієнко зі «Львівхолоду», який подарував місцевим вболівальникам радість перемоги.

Після 12 турів «Шанс-Авто», маючи у своєму активі три перемоги та дві нічиї (11 очок), лише завдяки кращій різниці забитих та пропущених м’ячів випереджає «Львівхолод». У турнірній таблиці, відповідно, команди займають 7 та 8 місця. У на ... Читати далі »

Переглядів: 686 | Дата: 04.02.2010 | Рейтинг: 5.0/3