АМФВ
Головна » 2011 » Травень » 30 » Фінішував черговий турнір школярів
Фінішував черговий турнір школярів
21:40

Минулих вихідних в усіх школах Луцька пролунав останні дзвінок, а в  «Арена-сіті» відбувся заключний етап чемпіонату з футзалу серед збірних шкіл під назвою "Адреналін Ліга". Цього разу найстарша вікова група (1995-96 р.н.) змагалась за головний трофей турніру, що віншував пілотний проект, започаткований керівництвом «Адреналін Сіті» та Асоціацією міні-футболу (футзалу) Волинської області за підтримки Головного спонсора Волинської обласної дирекції Публічного акціонерного товариства «Райффайзен Банк Аваль». За весь термін змагань майже тисяча луцьких школярів отримали нагоду зіграти в улюблену гру у найкращому залі Західної України.
На останньому етапі 16 команд юнаків були розділені на 4 групи по 4 команди, що змагалися за вихід у чвертьфінал. Футбольна фортуна була прихильною до збірних шкіл № 4, 14, 15, 22, 23, 24, 25, 26. А з семи команд дівчат тільки чотири виходили у півфінал, а тому прогнозовано до цього етапу дісталися команди у складі яких були учениці школи міні-футболу «Адреналін Сіті».
Вже у першому чвертьфіналі команди хлопців 24–ої та 23-ої школи заінтригували уболівальників: після першого тайму 24-а школа вела у рахунку 2:0, але за декілька хвилин до закінчення основного часу юнаки ЗОШ№23 зробили рахунок нічийним, а у серії пенальті були влучнішими. Забігаючи наперед слід сказати, що і у півфіналі 23 школа знову довела справу до післяматчевих  пенальті, але цього разу пощастило гравцям 26-ої школи. Впевнено вийшла у півфінал 4-а гімназія, яка перемогла ЗОШ№22 4:1. А 26 та 16 школи з відривом у один м’яч перемогли відповідно ЗОШ№15 та 14.

Тим часом і дівчата з’ясовували хто найсильніший у міні-футболі. Перший півфінал  закінчився першою впевненою перемогою: з рахунком 2:0 футзалістки другої школи перемогли колег з четвертої гімназії. А дівчата з 23-ої школи розтрощили збірну ЗОШ№12 6:0. Друга ж півфінальна гра у хлопців вивела у заключний матч збірну гімназії №4.
Отже третє місце у дівчат посіла команда 4-ої гімназії, а перше місце переконливо здобула школа №2 з рахунком 4:1. У юнаків 16 школа отримала бронзові нагороди, 4 гімназія посіла друге місце, а чемпіонами стала 26 школа.
Глядачі не були розчаровані, як не були розчаровані і учасники змагань: крім медалей та грамот усі призери і хлопці, і дівчата отримали запрошення у 5D кінотеатр від «Адреналін сіті». Подарунковими сертифікатами на послуги комплексу «Адреналін Сіті» було нагороджено вчителів-тренерів команд-призерів. Крім цього команди-призери були нагороджені подарунками від Головного спонсора Волинської обласної дирекції Публічного акціонерного товариства«Райффайзен Банк Аваль».
Приємним сюрпризом для учасників змагань стала присутність на церемонії нагородження гравця «Динамо» (Київ) та збірної України з футболу Тараса Михалика, який вручив від себе призи кращим гравцям турніру. А від президента Асоціації міні-футболу України Геннадія Лісенчука, від кращої футзалістки планети 209 року Аліни Горобець та від найтитулованішого жіночого клубу «Біличанка НПУ» отримали подарунки кращі гравці у командах дівчат. Асоціація міні-футболу Волині підтвердила намір проводити «Адреналін лігу» серед команд школярів регулярно, зробити їх щорічними, все обласними, а тому для волинських учнів свято спорту продовжується!
Переглядів: 821 | Додав: futsalvolyn | Рейтинг: 4.3/3 |