АМФВ
Головна » 2010 » Січень » 25 » «Горохівчанка» припинила боротьбу
«Горохівчанка» припинила боротьбу
09:55

Невтішна новина надійшла з Горохова – місцева жіноча команда з міні-футболу не змогла дати серйозний бій дівчатам з Івано-Франківська в 1/8 фіналу Кубку України. Гості досить впевнено почувалися на майданчику і вже у дебюті зустрічі перемагали з комфортним для себе рахунком 3:0. «Нафтовик-ДЮСШ-1» мав величезну ігрову перевагу і повністю контролював хід поєдинку. Рахунок після першої половини - 7:1, в повній мірі підтвердив кубкові амбіції прикарпатських футзалісток, котрі своїми діями на майданчику заганяли господинь у глухий кут.
Другий тайм «Горохівчанка» розпочала більш зібраніше, а гості дещо розслабилися, дозволивши супернику перевести гру у більш спокійне русло. Але навіть в академічному міні-футболі клас івано-франківських спортсменок такі дався в ознаки. Ще тричі вони вражали ворота горохівчанок, встановивши остаточний рахунок 10:1 на свою користь.
Для волинських вболівальників слабкою втіхою залишається той факт, що в 1\4 Кубку України зустрічається одразу дві волинських команди «Легіон» Луцьк та «Ковельчанка», і хтось з них обов’язково зіграє у півфіналі престижних змагань. Матчі чвертьфіналу відбудуться 27 січня у Ковелі та 16 лютого у Луцьку.

Переглядів: 618 | Додав: futsalvolyn | Рейтинг: 0.0/0 |