Субота, 27.04.2024, 09:00
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Реєстрація | Вхід
АМФВ
Головна » 2010 » Січень » 25

Два чергових тури чемпіонату Луцька остаточно заплутали ситуацію у турнірній таблиці. Спрогнозувати результати матчів стає дедалі важче, адже практично всі команди готові створювати сенсації ледь не в кожній грі. Команди-учасниці мають різну кількість очкових здобутків, але смак перемоги змогл ... Читати далі »

Переглядів: 1021 | Дата: 25.01.2010 | Рейтинг: 5.0/3

Нарешті ковельська команда здобула першу перемогу у вищій лізі! Дніпропетровський «Олімпік» вважався грізною силою, адже дівчата з цієї команди посідали друге місце у турнірній таблиці. На щастя волинянки проявили характер і здається почали позбуватися синдрому новачків. Гра у першому таймі була досить рівною, але ковельчанки були наполегливіші, і під кінець першої половини зустрічі досвідчена Інна Сидун реабілітувалася голом за нереалізований двома хвилинами раніше дабл-пенальті.

Після перерви обидві команди дещо змінили свою тактику і першими успіху досягли наші гості. Ксенія Гриценко виявилася меткішою у карному майданчику Ковеля. ... Читати далі »

Переглядів: 616 | Дата: 25.01.2010 | Рейтинг: 5.0/1

Невтішна новина надійшла з Горохова – місцева жіноча команда з міні-футболу не змогла дати серйозний бій дівчатам з Івано-Франківська в 1/8 фіналу Кубку України. Гості досить впевнено почувалися на майданчику і вже у дебюті зустрічі перемагали з комфортним для себе рахунком 3:0. «Нафтовик-ДЮСШ-1» мав величезну ігрову перевагу і повністю контролював хід поєдинку. Рахунок після першої половини - 7:1, в повній мірі підтвердив кубкові амбіції прикарпатських футзалісток, котрі своїми діями на майданчику заганяли господинь у глухий кут.