АМФВ
Головна » 2010 » Травень » 25 » Кубок відправився в «Космос»
Кубок відправився в «Космос»
12:54

Переможцем першого розіграшу Кубку Луцька серед аматорів став колектив «Космос». У неділю ця команда у двох матчах відзначилася по шість разів і виборола головний трофей. У першому півфіналі «космонавти» завдяки бомбардирським якостям свого капітана Олександра Ничипорчука здолали «Вопак». Хоча на 14-й хвилині на табло світилися дві двійки. На голи Олександра та його колеги по команді Віталія Лящука «жовто-зелені» відповіли влучними пострілами Андрія Ковальчука та Віталія Алеєва. Інтрига протрималася до кінця першого тайму, оскільки за шість останніх хвилин Олександр та Ігор Ничипоруки знову відновили різницю в два м’ячі – 4:2. У другій половині Знову за свою справу взявся лідер «Космосу», який провів ще два голи, на які «Вопак» відповів лише пострілом Стаса Філімонова.

У другому півфіналі інтрига трималася до останньої секунди. Швидкий гол гравця «Софтгруп» Михайла Курасевича лише розлютив «Реформатор» - досвідчений Володимир Мишковець зрівняв рахунок на 11-й хвилині. Що цікаво, саме ці гравці стали антигероями епізоду на 32-й хвилині, коли через сутичку один з одним побачили перед собою червоне світло. Можливо, саме відсутність майстра Мишковця і вирішила долю поєдинку. Андрій Бойко на 35-й хвилині таки скористався помилкою «Реформатора» і пробив Олександра Кревського, який заміняв у воротах дискваліфікованого Тараса Гринчишина. Останні хвилини пройшли в атаках, але більше голів вболівальники не побачили.

Фінальна гра, яка мала б стати справжньою битвою, такою не стала. «Космос» без проблем здолав «Софтгруп», який без двох дискваліфікованих гравців та лише з однією заміною спромігся лише на один м’яч проти шести «Космосу». У підсумку розгромні 6:1 і кубок підняв над головою Олександр Ничипорчук.