Субота, 27.04.2024, 07:59
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Реєстрація | Вхід
АМФВ
Головна » 2010 » Травень » 25

Переможцем першого розіграшу Кубку Луцька серед аматорів став колектив «Космос». У неділю ця команда у двох матчах відзначилася по шість разів і виборола головний трофей. У першому півфіналі «космонавти» завдяки бомбардирським якостям свого капітана Олександра Ничипорчука здолали «Вопак». Хоча на 14-й хвилині на табло світилися дві двійки. На голи Олександра та його колеги по команді Віталія Лящука «жовто-зелені» відповіли влучними пострілами Андрія Ковальчука та Віталія Алеєва. Інтрига протрималася до кінця першого тайму, оскільки за шість останніх хвилин Олександр та Ігор Ничипоруки знову відновили різницю в два м’ячі – 4:2. У другій половині Знову за свою справу взявся лідер «Космосу», який провів ще два голи, на які ... Читати далі »

Переглядів: 759 | Дата: 25.05.2010 | Рейтинг: 3.0/2