АМФВ
Головна » 2011 » Червень » 12 » Лідерів побили аутсайдери
Лідерів побили аутсайдери
11:01
На фініші першого кола Корпоративної Ліги Луцька вболівальники побачили відразу дві сенсації. Почався останній тур з досить закономірного підсумку протистояння «Волиньагротеху» та «Унікредиту», але не зовсім закономірного результату гри – 11:0 на користь синьо-білих («агротехи» вийшли на цей матч у новій клубній формі від фірми Joma). Хоча у першому таймі «банкіри» усіляко намагалися протистояти опонентам, пропустили лише два м’ячі, але у другому чомусь зупинилися, не реалізувавши кілька моментів, і отримали ще дев’ять голів у власні ворота.
І ось після цієї гольової феєрії почалися справжні сенсації. «Смарт Логістікс» без Василя Власюка та Олександра Кривого спробував обіграти бойовий склад «Епіцентру». Не вийшло… Емоцій почали вирувати вже наприкінці першої половини, коли за другу жовту картку майданчик залишив Микола Глушаков. На лавці запасних залишався лише один запасний гравець і в такому обмеженому складі довелося протистояти повному комплекту «будівельників». До речі, саме Глушаков і зрівняв рахунок на 18-й хвилині, відправивши команди на перерву з двома одиничками на табло.
Надзвичайно емоційною видалася друга половина матчу. Сергій Жалко скористався помилкою голкіпера і вивів «Епіцентр» вперед, але вже за декілька хвилин постраждав під час зіткнення з Павлом Крещуком. Обом гравцям довелося надавати медичну допомогу, оскільки обидва отримали розсічення. Вже наступного разу Павло опинився у центрі уваги, коли реалізував пенальті, призначений за фол проти Сергія Коробко – 2:2.
Але «смартів» знову підвів голкіпер, який в черговий раз кинувся назустріч гравця суперників і отримав м’яч у власні ворота від Сергія Жалко. Ще більше відірватися від «Смарт Логістікс» гравці «Епіцентру» зуміли після голу Олександра Вегери. Щоправда, кращий бомбардир КЛЛ Сергій Коробко відразу зменшив відставання до одного голу, але знову дуель Сергія Жалко та Володимира Медведя завершилася на користь першого – 5:3 і перша перемога співробітників будівельного гіпермаркету.
Ще більша сенсація сталася в останньому матчі туру, в якому зійшлися «Модерн-Експо» та «Луцьктепло». Перші вийшли на гру без голкіпера, місце якого у воротах зайняв Борис Осійчук, та лише з однією заміною. Але, як виявилося, цього було достатньо, щоб вирвати першу перемогу у турнірі. Почалося все з голу Андрія Паридубця, який повернувся до команди після травми, отриманою у першому турі. Причому сама гольова комбінація вийшла досить швидкою та чітко проведеною. «Луцьктепло» усім складом намагалося відігратися, мало купу моментів, але реалізувало лише один з них на 16-й хвилині, коли своїм шансом скористався Сергій Ліщук. Відповідь «Модерн-Експо» не забарилася – Павло Цалай на останніх секундах першого тайму знову вивів свою команду вперед.
Друга половина перетворилася на штурм воріт, які по ходу замість Бориса Осійчука захищав головний герой гри Андрій Паридубець.
Зрівняли рахунок «тепловики» на 27-й хвилині, коли Олександр Сосенюк скористався помилкою суперника у захисті. Але ключовою стала 38-а хвилина, коли «модерни» спочатку зусиллями Олександра Теслюка знову вийшли вперед, а потім Сергій Богунов не реалізував пенальті, призначений за фол у штрафній «Модерн-Експо». Менше двох хвилин, що залишилися до фінальної сирени, пройшли у спробах «Луцьктепла» врятувати бодай очко, але головна сенсація туру таки сталася!

Корпоративна Ліга Луцька
5 тур (11 червня)
УНІКРЕДИТ – ВОЛИНЬАГРОТЕХ – 0:11 (0:2)
Голи:
Баранцев, 6, Теслюк Вал., 17, 27, 38, Зінчук, 23, Здіховський, 25, 26, Столярчук, 33, 40, Теслюк Вол., 34, Франчук, 35.
ЕПІЦЕНТР – СМАРТ ЛОГІСТІКС – 5:3 (1:1)
Голи:
Вегера, 3, 39, Жалко, 26, 32, 40 – Глушаков, 18, Крещук, 30 (з пенальті), Коробко, 39.
МОДЕРН-ЕКСПО – ЛУЦЬКТЕПЛО – 3:2 (2:1)