АМФВ
Головна » 2010 » Квітень » 30 » Луцьк – Рівне – 5:3!
Луцьк – Рівне – 5:3!
11:12

В другій офіційній товариській грі між ветеранами футболу Луцька та Рівного, що відбулася 29 квітня у Спортивному комплексі «Арена Сіті», перемогу здобули наші земляки! Під керівництвом Василя Кохановського «Ветеран-Лучеськ» у напруженому та цікавому двобої продемонстрував, що волиняни більш майстерні у міні-футболі. Хоча імена в нашій команді для більшості вболівальників пов’язані саме з футболом, здебільшого, з луцькою «Волинню»!

Вже до перерви після голів Валентина Дячука та Юрія Кмитка у складі «Ветеран-Лучеськ» та рівненчанина Валерія Шепукова на табло горів приємний для луцьких шанувальників рахунок 2:1. У другому таймі господарі спромоглися зусиллями Василя Кохановського, Юрія Азовського та Володимира Гащина довести рахунок до 5:1! Кінцівку більш вдало провели гості, які двічі (Володимир Новак та знову Валерій Шепуков) пробили голкіпера лучан Михайла Оліду.

Зрештою, свято ветеранського міні-футболу пройшло на відмінно! Сподіваємося, що такі товариські зустрічі стануть традиційними і подарують справжнім шанувальникам футболу приємні хвилини спогадів.

Переглядів: 595 | Додав: futsalvolyn | Рейтинг: 5.0/1 |