Субота, 27.04.2024, 08:33
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Реєстрація | Вхід
АМФВ
Головна » 2010 » Квітень » 30

В другій офіційній товариській грі між ветеранами футболу Луцька та Рівного, що відбулася 29 квітня у Спортивному комплексі «Арена Сіті», перемогу здобули наші земляки! Під керівництвом Василя Кохановського «Ветеран-Лучеськ» у напруженому та цікавому двобої продемонстрував, що волиняни більш майстерні у міні-футболі. Хоча імена в нашій команді для більшості вболівальників пов’язані саме з футболом, здебільшого, з луцькою «Волинню»!

Вже до перерви після голів Валентина Дячука та Юрія Кмитка у складі «Ветеран-Лучеськ» та рівненчанина Валерія Шепукова на табло горів приємний для луцьких шанувальників рахунок 2:1. У другому таймі господарі спромоглися зусиллями Василя Кохановського, Юрія Азовського та Володимира Га ... Читати далі »

Переглядів: 593 | Дата: 30.04.2010 | Рейтинг: 5.0/1

У Львові, у спортивному комплексі, де свої матчі проводить команда вищої ліги чемпіонату України «ТВД», за перемогу у другому етапі першості митної служби України змагалися збірні Чернівецької обласної митниці, Виноградівської, Волинської, Рівненської, Чопської, Ужгородської, Хмельницької та Ягодинської.

Фаворитами цього етапу були наші земляки, а також представники Львівської, Чернівецької та Чопської митниць. Ягодинці нажаль поступилися у грі за 3 місце колегам з кордону з Угорщиною, а у матчі за перше місце також з рахунком 2:1 перемогли господарі змагання львів’яни. До речі, саме представники міста Лева багато років поспіль вигравали чемпіонат Державної митної служби. Зазначимо, що тепер краща четвірка сперечатиметься за головний національний трофей, а за підсумками фіналу буде сформовано збірну, яка братиме участь у турнірі «Динаміада-2010».

Переглядів: 545 | Дата: 30.04.2010 | Рейтинг: 0.0/0