АМФВ
Головна » 2011 » Травень » 23 » Стартувала Корпоративна Ліга Луцька
Стартувала Корпоративна Ліга Луцька
22:35
У минулу неділю в Спортивному комплексі «Арена Сіті» відбулися матчі першого туру нового турніру під егідою Асоціації міні-футболу (футзалу) Волинської області, який отримав назву Корпоративна Ліга Луцька. Шість команд, які складені суто з працівників компаній, вестимуть боротьбу за головний трофей турніру. Попереду – ще дев’ять турів, за підсумками яких буде визначено чемпіона та призерів КЛЛ.
У матчі відкриті змагань зійшлися переможець Чемпіонату Луцька у другій лізі «Модерн-Експо» та учасник першолігових міських баталій «Волиньагротех». Зелені зусиллями Сергій Зінчука відкрили рахунок, але Андрій Паридубець та Павло Цалай вивели «Модерн-Експо» вперед. До перерви залишалися лічені секунди і Роман Столярчук встиг скористатися відведеним часом і встановив паритет – 2:2.
У другому таймі червоні спробували знайти ключі до воріт суперника, які захищав Юрій Гаврилюк. Але дев’ять хвилин натиску завершилися декількома атаками у відповідь і голом, який у складі «Волиньагротеха» записав на свій рахунок Леонід Баранцев. А вже ближче до фінальної сирени, коли «Модерн-Експо» кинув усі сили на здобуття бодай одного очка, у їхні ворота влетіли ще два м’ячі, які провели Сергій Зінчук та Володимир Теслюк – 5:2.
У другому матчі першого ігрового дня зійшлися учасник Чемпіонату Луцька у вищій лізі «Луцьктепло» та дебютант турнірів під егідою АМФА «Смарт Логістікс». Хоча слово дебют не зовсім відноситься до певних гравців «смартів», оскільки Олександр Кривий та Микола Глушаков вже мають досвід участі у міських змаганнях. Але цього виявилося замало, адже серед усіх учасників КЛЛ саме «Луцьктепло», судячи з усього, має найбільший досвід участі у різноманітних турнірах – від дворових до офіційних. Колектив Ярослава Русина відкрив рахунок, але на 15-й хвилині вже змушений був розпочинати все заново - 2:2 (Микола Глушков та Сергій Коробко скористалися своїми шансами і відповіли на голи двох Олександрів Бабича і Сосенюка). Щоправда, Сергій Ліщук відправив команди на перерву за переваги саме «Луцьктепла». Надалі блакитні своєї переваги вже не випускали з власних рук (точніше, ніг). Сергій Ліщук та Петро Павлюк зробили рахунок 5:2, але Микола Глушаков на 38-й хвилині дещо скоротив відставання від суперника.
У матчі завершенні першого туру глядачі побачили справжню битву ще одного учасника змагань під егідою АМФВ «Унікредит» та колективу «Епіцентр». Представники будівельного гіпермаркету першими відкрили рахунок (відзначився Сергій Жалко), але наприкінці зустрічі не зуміли втримати свою перевагу. Рахунок зрівняв Віталій Андросюк, який приніс своїй команді нічию.

Корпоративна Ліга Луцька
1 тур (22 травня)
МОДЕРН-ЕКСПО – ВОЛИНЬАГРОТЕХ – 2:5 (2:2)
Голи: Паридубець, 14, Цалай, 19 – Зінчук, 5, 38, Столярчук, 20, Баранцев, 29, Теслюк В., 39.

ЛУЦЬКТЕПЛО – СМАРТ ЛОГІСТІКС – 5:3 (3:2)
Голи: Бабич, 3, Сосенюк, 11, Ліщук, 16, 27, Павлюк, 36 – Глушаков, 7, 38, Коробко, 15.

УНІКРЕДИТ – ЕПІЦЕНТР – 1:1 (0:1)
Голи: Андросюк, 38 – Жалко, 13.

У наступному турі 29 травня (початок о 10.00) зіграють: Луцьктепло – Унікредит, Волиньагротех – Епіцентр, Старт Логістікс – Модерн-Експо.

Переглядів: 1055 | Додав: futsalvolyn | Рейтинг: 4.0/4 |