АМФВ
Головна » 2011 » Травень » 30 » Стовідсотковий показник двох корпоративних команд
Стовідсотковий показник двох корпоративних команд
21:44
Після двох турів на вершині турнірної таблиці закріпилися два колективи. «Волиньагротех» та «Луцьктепло» мають по дві перемоги в активі і зелено-білі обходять старих знайомих опонентів лише за кращою різницею забитих та пропущених голів. Таку перевагу «агротехи» здобули після розгромної перемоги над «Епіцентром». П’ять голів у ворота представників будівельного гіпермаркету і жодного пропущеного! Покер на рахунку Леоніда Баранцева, який очолив перегони бомбардирів.
Досить несподівано завершилася перша половина матчу другого лідера «Луцьктепла» та «Унікредита». Банкіри в особі Юрія Куделі дали справжній бій суперникові і завершили 20-хвилинку на власну користь – 2:1. Обидва м’ячі у ворота Анатолія Хомича провів саме капітан банкірів. Але у другому таймі ситуація на майданчику дещо змінилася. Вже відразу після перерви Петро Павлюк провів свій другий м’яч у грі, його почин підтримав Олександр Антипенков, який своє традиційне місце у воротах проміняв на місце у четвірці польових, а також Олександр Бабич та Олексій Борощук. Підсумкові 5:2 дозволили втриматися поруч з «Волиньагротехом», з яким доведеться зустрітися вже у наступному турі.
Свою першу перемогу на турнірі здобула команда «Смарт Логістікс», яка здолала «Модерн-Експо». Хоча легким цей успіх назвати не можна. Досить легкий перший тайм, який завершився з рахунком 5:1 на користь «смартів», змінив не такий впевнений другий, який був програний 2:4. Інтригу спробували закрутити Андрій В’юник та компанія. Активність найдосвідченішого гравця Корпоративної Ліги Луцька допомогла його колегам по роботі та по команді добитися досить пристойного результату – 5:7. Андрій відзначився сам та допоміг розписатися у воротах суперника Борису Осійчуку та Павлу Цалаю. Але на більше «Модерн-Експо» не вистачило, а «Смарт Логістікс» завдяки хет-трику Павла Крещука, дублю Сергія Коробко та голам Олександра Кривого і Руслана Веремейчика, піднявся на третю сходинку у турнірній таблиці.

Корпоративна Ліга Луцька
2 тур (29 травня)
ЛУЦЬКТЕПЛО – УНІКРЕДИТ – 5:2 (1:2)
Голи: Павлюк, 16, 21, Антипенков, 24, Бабич, 33, Борощук, 36 – Куделя, 2, 12.
ВОЛИНЬАГРОТЕХ – ЕПІЦЕНТР – 5:0 (3:0)
Голи: Баранцев, 9, 13, 29, 39, Теслюк Вал., 16.
СМАРТ ЛОГІСТІКС – МОДЕРН-ЕКСПО – 7:5 (5:1)
Голи: Крещук, 3, 14, 18, Коробко, 13, 25, Кривий, 20, Веремейчик, 36 – Осійчук, 6, 37, 40, В’юник, 27, Цалай, 35.
                                    І          В         Н         П              М                 О
1. Волиньагротех          2          2          0          0          10 – 2              6
2. Луцьктепло              2          2          0          0          10 – 5              6
3. Смарт Логістікс          2          1          0          1          10 – 10            3
4. Унікредит                 2          0          1          1          3 – 6                1
5. Епіцентр                   2          0          1          1          1 – 6                1
6. Модерн-Експо           2          0          0          2          7 – 12              0
Бомбардири: 5 – Баранцев (Волиньагротех), 3 – Павлюк (Луцьктепло), Осійчук (Модерн-Експо), Коробко, Крещук (обидва – Смарт Логістікс).
Переглядів: 749 | Додав: futsalvolyn | Рейтинг: 5.0/3 |