Асоціація міні-футболу (футзалу) Волинської області
Неділя, 05.05.2024, 16:39
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Реєстрація | Вхід
АМФВ
Головна » 2011 » Червень » 28 » В останньому турі визначатимуться тільки призери
В останньому турі визначатимуться тільки призери
14:22
Чемпіон Корпоративної Ліги Луцька сезону 2010-2011 років вже відомий. За тур до фінішу перше місце за собою забронював колектив «Луцьктепло». Команда Ярослава Русина випереджає переслідувачів «Смарт Логістікс» та «Волиньагротех» на три очки, але завдяки кращим показникам в особистих зустрічах гарантує собі перевагу над опонентами навіть у разі поразки на фініші.
Закрутити інтригу вдалося «агротехам», які у центральному матчі восьмого туру перемогли лідера 3:1. «Луцьктепло» відкрило рахунок (відзначився Бабич), але до перерви «Волиньагротех» відновив рівновагу завдяки влучному пострілу Зінчука. А другий тайм перетворився на бенефіс Сергія, який ще двічі відзначився у воротах опонентів і мав ще декілька можливостей довести власний бомбардирський рахунок до більш вагомого. Але команди зупинилися на рахунку 3:1, який, за певних обставин, більше влаштував «тепловиків», які гру першого кола виграли 5:1. Тобто, при підрахунку показників особистих зустрічей переваг на боці колективу у блакитній формі.
Відкласти вирішення питання про чемпіонство у дев’ятому турі міг той самий «Волиньагротех». Але, судячи з усього, сил та емоцій вистачило лише на суботнє протистояння і перший тайм недільного матчу зі «Смарт Логістікс». Нульова нічия у перші 20 хвилин перетворилася на голеспад у ворота «агротехів» з 21 до 25 хвилини. Власюк, Кривий та Глушаков нанесли серйозний удар по суперникові, який опинився у нокдауні. Але, треба зазначити, Юрій Гаврилюк та його товариші знайшли в собі сили, щоб провести одну гольову атаку (гол на рахунку Баранцева), але на більше не вистачило Фортуни, сил, часу…
Таким чином, перед останнім туром «Волиньагротех» та «Смарт Логістікс» мають однаковий очковий здобуток, але за рахунок двох перемог в очних зустрічаю на фінішній прямій у боротьбі за срібло перевагу має саме «Смарт», якому в останньому турі ще потрібно переграти «Епіцентр». «Агротехів» чекає суперник у вигляді одного з аутсайдерів «Унікредит».
Отже, вже цього уік-енду на нас чекає завершальний тур першого розіграшу Корпоративної Ліги Луцька. Ми запрошуємо усіх переглянути останні баталії цього турніру, який, сподіваємося, стане традиційним. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті щодо часу початку матчів 10-туру!

Корпоративна Ліга Луцька
8 тур (25 червня)
ЕПІЦЕНТР – МОДЕРН-ЕКСПО – 3:2 (0:0)
Голи: Кухарчук, 22, Жалко, 27, Бачинський, 40 – Трофімчук, 25, Холодинський, 35.
СМАРТ ЛОГІСТІКС – УНІКРЕДИТ – 9:2 (6:1)
Голи: Коробко, 1, 26, Кривий, 4, 17, Власюк, 5, 16, 35, Онищенко, 12, Крещук, 23 – Андросюк, 10, Куделя, 35 (з 10-метрового).
ЛУЦЬКТЕПЛО – ВОЛИНЬАГРОТЕХ – 1:3 (1:1)
Голи: Бабич, 15 – Зінчук, 18, 26, 36.
9 тур (26 червня)
ВОЛИНЬАГРОТЕХ – СМАРТ ЛОГІСТІКС – 1:3 (0:0)
Голи: Баранцев, 35 – Власюк, 21, Кривий, 25, Глушаков, 26.
ЛУЦЬКТЕПЛО – ЕПІЦЕНТР – 5:0 (2:0)
Голи: Богунов, 4, 38, Ліщук, 8, Борошук, 35, Сосенюк, 40.
УНІКРЕДИТ – МОДЕРН-ЕКСПО – 5:0 ТП
                                 І          В         Н         П              М                 О
1. Луцьктепло           9          7          0          2          39 – 20            21
2. Смарт Логістікс       9          6          0          3          56 – 30            18
3. Волиньагротех       9          6          0          3          45 – 17            18
4. Епіцентр                9          4          1          4          19 – 28            13
5. Унікредит              9           1          2          6          19 – 56            5
6. Модерн-Експо        9           1          1          7          21 – 48            4
Бомбардири: 12 – Коробко (Смарт Логістікс), 10 – Теслюк Валерій (Волиньагротех), Павлюк (Луцьктепло), 9 – Крещук (Смарт Логістікс), Жалко (Епіцентр), Зінчук, Баранцев (обидва – Волиньагротех), 8 – Осійчук (Модерн-Експо), Глушаков, Онищенко (обидва – Смарт Логістікс), Ліщук (Луцьктепло).
Наступний тур пропускають: Крещук (Смарт Логістікс), Теслюк Валерій (Волиньагротех).
Переглядів: 694 | Додав: futsalvolyn | Рейтинг: 5.0/3 |