АМФВ
Головна » 2010 » Травень » 3 » Вісімка щасливчиків чекає на чвертьфінали!
Вісімка щасливчиків чекає на чвертьфінали!
10:30
Вчора матчами у групах А та В завершився відбірний раунд Кубку Луцька серед аматорів. Таким чином визначилися усі учасники чвертьфіналів, які продовжать боротьбу за головний трофей турніру. Фактично в усіх вирішальних матчах вболівальники побачили справжню чоловічу боротьбу, напругу до останніх секунд, демонстрацію характеру, прояв якого дозволяв переламати хід гри. У рейтингу найцікавіших матчів останнього туру на першому місці безумовно протистояння «Реформатор» - «Нова лінія». Команда, яка перемагала у цій грі, складала компанію «Космосу» у чвертьфіналі. Тому великі ставки, скоріш за все, і відклали свій відміток на матчі. Хто б міг спрогнозувати на 27-й хвилині при рахунку 4:1 на користь представників будівельного супермаркету, що вони залишаться поза бортом турніру. Але Тарас Гринчишин та компанія думали по іншому – гол Олексія Руя на 33-й хвилині подарував певну надію, а потрійний удар від Сергія Трохимчука, Олександра Мамчура та Анатолія Марчука на останніх секундах зустрічі перевернули усі з ніг на голову! 5:4 і далі йде «Реформатор», якому у 1/4 фіналі протистоятиме «Спартак-Варта громади».
Матч червоно-білих проти «Батіка» у нашому рейтингу найяскравіших на другому місці. Тут після гола «спартаківця» Ігоря Поліщука суперник спромігся не тільки відігратися за рахунок голу Володимира Журибіда, а й вийти вперед – Анатолій Зваріюк та Ярослав Чисюк з 10-метрового дещо ускладнили ситуацію «Спартаку», якому для виходу у 1/4 потрібна була лише перемога. Але на допомогу прийшли справжній чоловічий характер та певна доля фарту. Сергій Галицький скоротив відставання у рахунку, а Роман Юлдашев на останніх секундах тайму засвітив на табло 3:3. І це при тому, що Ярослав Чисюк на 18-й хвилині мав можливість відзначитися ще раз, коли не реалізував 10-метровий.
У другому таймі «спартаківці» вже відчули, що мають усі шанси на усіх і розставили крапки над «і» за рахунок голів Ігоря Поліщука, Сергія Матяша та Романа Юлдашева – 6:3.
Відразу відзначимо, що за регламентом, на якому свої підписи залишили усі представники команд, у разі рівної кількості очок у двох чи більше команд, визначення місць у турнірній таблиці відбувається наступним чином:
5. Визначення переможців
Місця команд на відбірному етапі визначаються за більшою кількістю турнірних очок, набраних ними за підсумками всіх ігор. За перемогу у матчах чемпіонату команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються. Місця команд у чемпіонаті визначаються за такими показниками, отриманими в усіх матчах: а) більша кількість набраних очок; б) більша кількість перемог; в) краща різниця забитих і пропущених м’ячів; г) більша кількість забитих м’ячів. У випадку рівності показників, визначених п. 1 даної статті, у двох і більше команд, перевагу отримують команди, які у матчах з усіма конкурентами (тобто, тими командами, які мають таку ж саму кількість очок!!! – прим – АМФВ) мають кращі показники: а) більша кількість перемог в особистих зустрічах; б) краща різниця забитих і пропущених м’ячів в особистих зустрічах; в) більша кількість перемог в усіх матчах; г) краща різниця забитих і пропущених м’ячів у всіх матчах; д) більша кількість забитих м’ячів у всіх матчах. За рівності показників, визначених п. 3 цієї статті, місця команд визначаються за принципом „чесної гри” (кількість червоних, жовтих карток та загальна кількість командних фолів). Визначення переможців у матчах плей-офф у разі нічиєї в основний час відбувається за допомогою серії післяматчевих пенальті (по п’ять ударів у кожній команді). У разі нічийного результату і в серії пенальті 6-метрові пробиваються до першого промаху, але ті ж самими гравцями і у тож самому порядку, як пробивалася перша серія.
Саме тому підсумкове розташування команд у групі С виглядає наступним чином – 1. «Спартак-Варта громади» 2. «Батік» 3. «40-й» 4. «Сайгаки»!
До рейтингу найцікавіших можна віднести і матч «Унікредит» - «Космос». Банкіри, які були явними аутсайдерами групи, несподівано вкрали перемогу у лідерів на останніх хвилинах. І це при тому, що в гравців «Унікредиту» було велика купа гольових моментів, які вони не спромоглися реалізувати. А ось Віктор Ляпун за півтори хвилини до фінальної сирени свої два моменти реалізував і приніс команді перемогу – 3:2!
До несподіванок можна віднести і перемогу «Міської ради» над «Волиньагротехом». Не маючи жодної заміни, травмованого лідера на майданчику, мерія не залишила каміння на камінні від суперника – 8:1! І з них шість на рахунку Андрія Тучкевича, який фактично самотужки знущався над оборонцями «Волиньагротеху».
Отже, груповий раунд завершено, на черзі плей-офф. Дата та час матчів чвертьфіналу будуть проголошені пізніше, після того, як учасники зроблять необхідні фінансові внески.
До речі, одному з учасників 1/4 – команді «Народний альянс» доведеться сплатити дещо більшу суму. Через неспортивну поведінку свого гравця Андрія Поліщука клубна каса схудне на 100 гривень, а сам учасник епізоду матчу з «Софтгруп» наступні дві гри свого колективу побачить з трибуни. Таке рішення було прийняте після засідання оргкомітету Кубку міста серед аматорів та дисциплінарного комітету.