АМФВ
Головна » 2010 » Лютий » 1 » «Вотранс-ЛСТМ» став чемпіоном міста!
«Вотранс-ЛСТМ» став чемпіоном міста!
15:10

Новим кращим колективом Луцька став «Вотранс-ЛСТМ». За тур до фінішу підопічні Юрія Волошина відірвалися від найближчого переслідувача «Адреналін Сіті» на чотири очки і стали недосяжними. До речі, в очній зустрічі новоспечені чемпіони перемогли команду Юрія Кмитка з рахунком 11:6, а за два останні тури «Вотранс-ЛСТМ» двічі забивав у ворота суперника по 11 голів.
Чемпіонат Луцька-2010
5 тур. 30 січня
ЛИЩЕ – УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНА – 4:7 (0:4)
Голи: Романчук, 22, Казьмирук, 28, 30, Зайчук, 38 – Конон, 7, 26. 33, Повідзьон, 8, Шевчик, 19, О.Кривий, 20, Устимчук, 35.
Судді: Дмитрук, Байсарович.

Від цього матчу очікували дещо іншого розвитку подій. Команді «Лище», яка до цього мала чудові шанси закріпитися у трійці призерів, три очки потрібні були, як повітря. Але в «Університету Україна» з цього приводу була власна думка. Ще до перерви підопічні Анатолія Крота розставили усі крапки над «і», провівши чотири сухі голи. Розмочив Богдана Єрмолаєва Тарас Романчук, який на 22 хвилині нарешті знайшов ключі до воріт суперника. До речі, до цього хлопця має бути прикута особлива увага, оскільки він заслуговує на неї своєю стабільно впевненою грою. Відзначимо і Миколу Казьмирука, який відзначився дублем і допоміг своїй команді виграти другу 20-хвилинку з рахунком 4:3, але загалом матч був програний 4:7.
АДРЕНАЛІН СІТІ – ВОТРАНС-ЛСТМ – 6:11 (0:3)
Голи: Главацький, 22, 32, О.Чепелюк, 23, 25, Солованюк, 30, Вознюк, 34 – В’юник, 4, Єфремов, 16, 17, 28, 38, Махнюк, 21, І.Кривий, 23, Волошин, 29, Чорнуха, 32, 40, Назарук, 36.
Вилучення: О.Чепелюк, 37 (АС).
Судді: Байсарович, Журибіда.

Це була гра за чемпіонство. Команда, яка у цьому матчі перемагала, фактично робила величезний крок назустріч золотим медалям. І цей крок більш ніж впевнено зробив «Вотранс-ЛСТМ». «Адреналін Сіті», позбавлений свого головного форварда Володимира Бобилєва, так і не зумів нічого протиставити грамотній обороні колективу Юрія Волошина у першому таймі. 20-хвилинка завершилася на користь «Вотранс-ЛСТМ» 3:0. Двічі у першому таймі відзначився Леонід Єфремов, від якого вболівальники вимагали виконання фірмового кульбіту. Але побачити його змогли лише під кінець зустрічі, коли особистий рахунок нападника вже складав чотири влучні постріли.
Зрештою, друга половина матчу відрізнялася від першою саме грою. Команди обрали відкритий футзал і подарували глядачам справжню гольову феєрію, забивши на двох 17 голів, встановивши рекорд цьогорічного чемпіонату міста! І ще цікавий факт – у «Вотранс-ЛСТМ» в цій грі не забив лише один гравець – Сергій Шпак. Зробивши декілька гольових передач сам він по воротах фактично не бив, віддавши себе грі на команду. А ось Юрій Волошин став третім голкіпером на турнірі, як спромігся влучити по воротах суперника. До нього голи забивали ще Дмитро Дувакін з «Адреналін Сіті» (щоправда, з пенальті) та Андрій Назарук з «Ісіди».
ЗМІНА – ІСІДА – 1:2 (0:0)
Голи: Тележинський, 33 – Олійник, 22, 40.
На 17-й хвилині Віктор Воробей не реалізував 10-метровий.
Попередження: Тележинський, 33 (З).
Судді: Мищук, Матвіюк.

Долю матчу вирішили два влучні постріли «ісідівця» Василя Олійника. Спочатку він чітко реалізував штрафний, а вже на останній хвилині матчу невідпорним пострілом змусив капітулювати голкіпера «Зміни» Олександра Мосійчука. До речі, свій єдиний м’яч підопічні Віктора Ліннікова та Олександра Семенюка також провели зі штрафного. Могутній постріл Віталія Тележинського точнісінько у дев’ятку воріт суперника на той момент (33 хвилина) допоміг зрівняти рахунок.
ВЕТЕРАН-ЛУЧЕСЬК – ХОРОШИЙ СМАК – 3:6 (1:2)
Голи: Бурковський, 5, Азовський, 21, 37 – Жигулін, 4, 27, Лисенко, 10, 40, Романюк, 32, 40.
На 39-1 хвилині Леонід Чабан (ВЛ) не реалізував 10-метровий.
Попередження: Бурковський, 8, Дячук, 40 (обидва – ВЛ), Мартинюк, 29, Романюк, 39 (обидва – ХС).
Судді: Попко, Юхименко.

У матчі проти «Хорошого смаку» своїм колегам не могли допомогти дискваліфіковані гравці «Ветерану-Лучеськ» Василь Кохановський, Ярослав Комзюк та Сергій Круковець. Без цього ударного тріо протистояти більш мобільній команді Сергія Романюка було дуже важко. Маючи двох таких забивних нападників, як Максим Лисенко та Дмитро Жигулін (кожен зумів відзначитися по два рази) «Смак» у другій половині переломив гру на свою користь і зумів відірватися від суперника. До речі, третій дубль у складі «смаків» провів саме капітан Сергій Романюк, для якого це стали перші мячі на чемпіонаті міста-2010.
6 тур. 31 січня
ХОРОШИЙ СМАК – АДРЕНАЛІН СІТІ – 2:5 (0:4)
Голи: Лисенко, 30, Мартинюк, 33 – Бобилєв, 6, 11, 12, 21, Гапон, 8 (у власні ворота).
Попередження: Гапон, 9, Лисенко, 39 (обидва – ХС).
Судді: Журибіда, Попко.

Формула гри: мінус Романюк – плюс Бобилєв. Результат на табло. Дискваліфікований за перебір жовтих карток Сергій Романюк спостерігав зі сторони за тим, як Володимир Бобилєв, який у пропустив попередню гру за участю «Адреналін Сіті», майже кожен свій другий удар перетворяв на гол. Покер у виконанні кращого бомбардиру змагань приніс колективу Юрія Кмитка перемогу, яка укріпила шанси у боротьбі за медалі.
УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНА – ЗМІНА – 6:4 (2:3)
Голи: Конон, 6, 27, 28, Повідзьон, 18, О.Кривий, 29, 39 – Тележинський, 8, Лінніков, 9, 17, 35.
Попередження: Третяк, 16, Лінніков, 18, Воробей, 22 (усі – Зміна).
Вилучення: Воробей, 22 (Зміна).
Судді: Попко, Дмитрук.

Після цієї гри можна було зробити два висновки: грати треба до кінця та іноді краще промовчати. Саме ці два фактори «допомогли» гравцям «Зміни» поступитися у грі, яку вони могли виграти. Усі карти сплутало вилучення Віктора Воробєя, який примудрився отримати два попередження за кілька секунд і обидва за суперечки з арбітром.
Справжнім лідером своїй команди у цій грі став капітан Віктор Лінніков, який тричі пробивав Олександра Сосенюка, який зайняв місце у воротах за відсутності заявлених на турнір воротарів. До речі, у цьому матчі «Університет Україна» відіграв без змін – на майданчику усі 40 хвилин провели вже згадуваний Сосенюк, Олександр Повідзьон, Максим Конон, Олександр Кривий та Олександр Устимчук.

ВОТРАНС-ЛСТМ – ЛИЩЕ – 11:3 (5:1)
Голи: І.Кривий, 8, 27, 36, Махнюк, 9, 17, 28, Назарук, 10, 39, Шпак, 18 (з пенальті), В’юник, 35, Єфремов, 39 – Романчук, 19, 40, Пушкарчук, 26.
Судді: Журибіда, Мищук.

«Вотранс-ЛСТМ» - чемпіон Луцька-2010! Перемога над «Лище» дозволила колективу Юрія Волошина виграти перший турнір цього року. «Вотрансівці» не залиши каменя на камені від суперника, забивши у другій грі поспіль 11 м’ячів. Шість з них порівну на рахунку Ігоря Кривого та Ігоря Махнюка. А «Лище» тепер залишається лише розраховувати на власні сили та долю, щоб потрапити до числа призерів. В останньому турі їм протистоятиме «Хороший смак».
ВЕТЕРАН-ЛУЧЕСЬК – ІСІДА – 4:3 (2:2)
Голи: Кохановський, 14, 35 (з пенальті), Дячук, 16, Чабан, 30 – Олійник, 1, Заболотний, 17, Оленяк, 25.
На 39-й хвилині Валентин Кривицький не реалізував 10-метровий.
Попередження: Дячук, 17 (ВЛ).
Вилучення: Дячук, 38 (ВЛ).

Найдраматичніший матч останніх турів, в якому головну роль зіграв капітан «ветеранів» Василь Кохановський. Повернувшись після дискваліфікації він допоміг своїй команді вирвати перемогу в «Ісіди». Хоча починалося все для «чорно-білих» дуже непогано. Найшвидший гол у чемпіонаті провів Василь Олійник, який вже на 12-й секунді знайшов шлях до воріт суперника. Відігралися «ветерани» на 14-й хвилині, коли Василь Кохановський невідпорним ударом змусив капітулювати Андрія Назарука. За пару хвилин Валентин Дячук вивів свою команду вперед, коли продерся крізь захист суперників. М’яч у відповідь «Ісіда» провела за кілька секунд, коли чудову комбінацію завершив Ігор Заболотний.
У другому таймі гравці «Ветерану-Лучеськ» продемонстрували справжній бойовий характер, коли пропустивши м’яч після удару Володимира Оленяка, зуміли відігратися. Через помилку В’ячеслава Чеберяка у воротах Андрія Назарука побував третій гол, який провів Леонід Чабан, а за п’ять хвилин все той самий Чеберяк зіграв у своїй штрафній рукою, арбітр призначив пенальті, який чітко реалізував Кохановський. Шанс врятувати матч «Ісіда» мала на 39-й хвилині, коли Валентин Кривицький схибив з 10-метрового.