АМФВ
Головна » 2010 » Травень » 17 » За крок до омріяного фіналу
За крок до омріяного фіналу
15:35

Як зазначив один з учасників першого розіграшу Кубку Луцька серед аматорів, для його команди та для нього особисто перемога у цьому турнірі дорівнювалась б до успіху в Лізі Європи. Тому до чвертьфіналів усі команди підійшли, як до останнього бою. Першу путівку до півфіналу розіграли «Космос» та «Батік», які мають давні дружні стосунки. Але на майданчику про цю дружбу забули усі. Справжня битва двох цікавих колективів завершилася успіхом «космонавтів», які завдяки хет-трику свого капітана Олександра Нечипорука пробилися до наступного раунду. Хоча ситуація у першому таймі могла повернутися не на їхню користь. Два 10-метрових, які пробивали гравці «Батіку» виявилися безрезультатними. Свої спроби не використали Микола Манчук та Володимир Журибіда. Зрештою, саме «Батік» і відкрив рахунок, коли Віктор Раух на 26-й хвилині скористався помилкою суперника у захисті. Але вже на 27-й рахунок було зрівняно, а на 38-й та 39-й «Космос» закріпив успіх.

Наступними на майданчик вийшли ще одні давні товариші «Реформатор» та «Спартак-Варта громади». Принципове протистояння вийшло досить цікавим та напруженим, оскільки після першого тайму обезкровлені травмами та іншими негараздами «спартаківці» вели у рахунку 2:1. Двічі за червоно-білих відзначився Ігор Поліщук, відповівши на влучний постріл Сергія Трохимчука. Ось тільки сил втримати переможний рахунок «Спартаку» не вистачило – Олексій Руй, Анатолій Марчук та Володимир Мишковець вивели свою команду до наступного раунду.

Третій чвертьфінальний поєдинок виявився зовсім не прогнозованим. «Вопак» буквально знищів «Народний альянс», вже на восьмій хвилині повівши у рахунку 3:0. До 34-ї хвилини ця цифра зросла до восьми забитих м’ячів, на які «альянсівці» відповіли лише влучним пострілом Олександра Антончика. Коли вже перемога була у кишені, «вопаківці» дозволили собі дещо розслабитися і пропустили три м’ячі. Причому в одному з моментів не досить коректно по відношенню до свого суперника повів Андрій Мурашко, який тепер змушений пропускати півфінальний матч, а його команда повинна сплатити штраф.

Останній матч, вже за усіма традиціями жанру, видався найнапруженішим. «Атлетик» завдяки голу Андрія Дирко повів у рахунку, потім на 12-й хвилині Володимир Кіпко його подвоїв, але вже за кілька атак Олександр Серяков з «Софтлайну» скоротив відставання від суперника. Коли на 24-й хвилині після влучного пострілу Андрія Бойка на табло засвітилися цифри 2:2, чомусь спало на думку, що вперше у розіграші можна буде побачити серію післяматчевих пенальті. Так воно і вийшло. У міні-футбольній лотереї фортуна була на стороні «Софтгрупу», який виборов останню путівку до півфіналу.

Кубок Луцька-2010 серед аматорів
1/4 фіналу
17 травня

КОСМОС – БАТІК – 3:1
РЕФОРМАТОР – СПАРТАК-ВАРТА ГРОМАДИ – 4:2
ВОПАК – НАРОДНИЙ АЛЬЯНС – 8:4
АТЛЕТИК – СОФТГРУП – 2:2 (по пенальті – 3:5)
Наступний матч пропускають: Микола Денисюк (Космос), Тарас Гринчишин, Олексій Руй (обидва – Реформатор), Андрій Мурашко (Вопак), Олександр Серяков (Софтгруп).