П`ятниця, 03.05.2024, 07:42
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Реєстрація | Вхід
АМФВ
Головна » 2009 » Грудень » 11
Суперником єдиного чоловічого клубу з Волині у першій лізі чемпіонату України був колись грізний «Київ-Уніспорт» зі столиці. І знову гравці ковельського «Шанс-Авто» продемонстрували, що навіть перші кроки у професійному міні-футболі вміють робити по-дорослому. Пропустивши гол на 3-й хвилині, зусиллями Івана Данилюка (дубль) та Володимира Бобилева наші земляки вийшли вперед 3:1. З таким рахунком і завершився перший тайм.

А ось у другій половині проти нашого форварда Бобилева пішов київський Медвідь. Гравець саме з таким прізвищем та іменем Дмитро фактично вирішив долю гри, зробивши спочатку хет-трик, а після того, Володимир забив свій другий м’яч і зрівняв рахунок (4:4), разом з Владиславом Гуменюком знову переломили хід гри та вирвали для своєї команди перемогу – 6:4.

Отже, після п’яти матчів ковельчани мають у своєму активі одну перемогу та нічию, займаючи з чотирма очками сьоме місце у турнірній таблиці першої ліги груп ... Читати далі »
Переглядів: 687 | Дата: 11.12.2009 | Рейтинг: 5.0/1