Неділя, 05.05.2024, 05:33
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Реєстрація | Вхід
АМФВ
Головна » 2010 » Грудень » 13
У суботу в Спортивному комплексі «Арена Сіті» відбулися матчі першого туру чемпіонату Луцька у другій лізі. Шість команд змагатимуться одна з одною в два кола і матимуть можливість помститися за поразки у першому колі. На це після стартового туру сподіваються «Волиньобленерго», «Модерн Експо» та «Руна». Команди цих організацій поступилися, але залишили досить позитивне враження – грати вони хочуть, міні-футбол полюбляють і, головне, готові самовдосконалюватися. Лідером після першого туру стала «Гірка Полонка», яка обіграла «Руну» з рахунком 8:1. Також три очки до копилки поклали гравці команди з досить ексклюзивною назвою «Гарет Бейл» (4:2 був обіграний «Модерн Експо») та представники ВОДТРК (3:1 у грі проти «Волиньобленерго»).

... Читати далі »
Переглядів: 733 | Дата: 13.12.2010 | Рейтинг: 4.0/4

Вища ліга чемпіонату Луцька вже зіграла п’ятий тур і наразі має двох лідерів. Не збавляє обертів «Л-Транс», який цього разу у досить важкому матчі таки вирвав перемогу у «Університету Україна» 3:1. Після перерви на табло світилися два нулі і початок другої половини видався досить оптимістичним для студентів. Свою команду вперед вивів Олександр Антонюк, який буквально за декілька секунд вивів на ударну позицію Назара Зіняка, ось тільки вихід сам на сам реалізувати тому не вдалося. У відповідь Андрій В’юник та Сергій Буга провели два результативні випади, а Юрій Дмитрук на останній хвилині встановив остаточний результат гри. Поки що відстає на три пункти, але має гру у запасі «Адреналін-Смак». Звітного туру у не менш важкому матчі ця команда обіграла «Волиньтабак». І знову перемогу клубу з подвійною назвою принесли Олександр Чепелюк та Дмитро Перванчук. І хоча на 28-й хвилині Олександр Бляшук зменшив відставання до мінімуму, рахунок на та ... Читати далі »
Переглядів: 716 | Дата: 13.12.2010 | Рейтинг: 5.0/1

«Адреналін», «Кристал», «Шанс-Авто» та АФК «Володимир» розіграють головний трофей Волинської області. Ще до кінця цього року почесний титул та нагороди отримає лише кращий з кращих. Зрештою, на сьогодні саме ці команди є кращими, адже пройти крізь сито двох раундів та отримали путівки до фінальної стадії. Чекаємо на найцікавіше – фінальні двобої у груповому турнірі.