Вівторок, 16.04.2024, 16:29
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Реєстрація | Вхід
АМФВ
Головна » 2011 » Травень » 30
Після двох турів на вершині турнірної таблиці закріпилися два колективи. «Волиньагротех» та «Луцьктепло» мають по дві перемоги в активі і зелено-білі обходять старих знайомих опонентів лише за кращою різницею забитих та пропущених голів. Таку перевагу «агротехи» здобули після розгромної перемоги над «Епіцентром». П’ять голів у ворота представників будівельного гіпермаркету і жодного пропущеного! Покер на рахунку Леоніда Баранцева, який очолив перегони бомбардирів.
Досить несподівано завершилася перша половина матчу другого лідера «Луцьктепла» та «Унікредита». Банкіри в особі Юрія Куделі дали справжній бій суперникові і завершили 20-хвилинку на власну користь – 2:1. Обидва м’ячі у ворота Анатолія Хомича провів саме капітан банкірів. Але у другому таймі ситуація на майданчику дещо змінилася. Вже відразу після перерви Петро Павлюк провів свій другий м’яч у грі, його почин під ... Читати далі »
Переглядів: 747 | Дата: 30.05.2011 | Рейтинг: 5.0/3

Минулих вихідних в усіх школах Луцька пролунав останні дзвінок, а в  «Арена-сіті» відбувся заключний етап чемпіонату з футзалу серед збірних шкіл під назвою "Адреналін Ліга". Цього разу найстарша вікова група (1995-96 р.н.) змагалась за головний трофей турніру, що віншував пілотний проект, започаткований керівництвом «Адреналін Сіті» та Асоціацією міні-футболу (футзалу) Волинської області за підтримки Головного спонсора Волинської обласної дирекції Публічного акціонерного товариства «Райффайзен Банк Аваль» ... Читати далі »
Переглядів: 820 | Дата: 30.05.2011 | Рейтинг: 4.3/3