АМФВ
Головна » 2011 » Січень » 31 » Вже відомі перші три півфіналісти
Вже відомі перші три півфіналісти
13:20

«Л-Транс» (Торчин), «Вотранс-ЛСТМ» (Луцьк) та «Шанс-Авто» (Ковель) чекатимуть четверга, коли відбудеться жеребкування півфіналів першого в історії Волині розіграшу Кубку області. Усі ці зазначені команди здобули перемоги у чвертьфіналах і тепер готуються до підкорення наступного етапу, після якого стане відома пара учасників головного матчу.
Отже, у матчі відкриття зустрілися «Л-Транс» та «Динамо-міліція» з Горохова. Торчинський колектив, який вважався фаворитом цієї пари, ледь не подарував чергову сенсацію у власному виконанні. Рахунок 1:1 після першого тайму і купа нереалізованих «міліціянтами» моментів змусили Юрія Кревського вносити серйозні корективи у гру своїх гравців. Вплив головного тренера більше подіяв на лідерів атаки, які нарешті почали забивати – Ігор Махнюк до свого першого гола у першій половині додав ще три влучні постріли, а його почин підтримали Олександр Главацький та Андрій В’юник – 6:3. І хоча горохівська команда припиняє подальшу боротьбу, можна впевнено сказати, що у цієї команди попереду великі перемоги.
Цікаве і яскраве протистояння двох луцьких колективів змазали події останніх хвилин. За рахунку 5:3 на користь «Вотнранс-ЛСТМ» граючий тренер команди досвідчений Ярослав Комзюк ударом в обличчя відповів на провокацію з боку Олександра Кривого, який разом ще з кількома своїми колегами на цьому турнірі захищав честь «Ветеран-Лучеськ». На щасті судді, гравці, тренери та офіційні представники не дали розгорітися баталіями і конфлікт було улагоджено. Щоправда, діями винних у цьому гравців тепер займатиметься Контрольно-дисциплінарний комітет АМФВ.
Щодо самої гри, в якій на 24 хвилині «Ветеран» перемагав з рахунком 3:2, слід відзначити дії Леоніда Єфремова, Олега Кравчука та Олександра Неделюка, які у складній ситуації (вилучення на 39-й хвилині Олександра Попка і велику кількість небезпечних моментів у воріт Юрія Волошина) зуміли здобути путівку у наступний раунд.
У третьому матчі чвертьфінального етапу зустрілися «Володимирівка» та «Шанс-Авто». І цю гру усі чекали з нетерпінням, оскільки будь-який виступ лідера Волинського фут залу викликає великий інтерес. Тим більше, що ці дві команди вже зустрічалися у цьому сезоні у груповому раунді Чемпіонату області і тоді ковельчани продемонстрували опонентам справжній майстер-клас. Судячи з усього, Олександр Тищенко та його команда зробили необхідні висновки з тієї поразки і вже цього разу зовсім не виглядали у ролі хлопчиків для биття. Мінімальна перевага «Шанс-Авто» після першої половини, рахунок 3:0 на користь ковельчан на 37-й хвилині і феєрична кінцівка у виконанні «Володимирівки». Олександр Тафратов та Максим Омельян подарували вболівальникам свято і надію на можливий успіх, але більш досвідчені гравці зі столиці залізничників не дали опонентам перевести матч у серію пенальті – 4:2 на користь колективу Олександра Мороза і місце у півфіналі.

Кубок Волинської області 2010-2011 років
Чвертьфінали
30 січня
Матч №1
ДИНАМО-МІЛІЦІЯ (Горохів) – Л-ТРАНС (Торчин) – 3:6 (1:1)
Голи: Прик, 18, Мамчур, 24, Семіряк, 35 – Махнюк, 4, 25, 28, 37, Главацький, 32, В’юник, 36.
Попередження: Семіряк, 1, Прик, 25 (обидва – Динамо), Конон, 8, Дмитрук, 31 (обидва – Л-Транс).
Вилучення: Семіряк, 36 (Динамо).
Арбітри: Попко, Матвіюк. 3-й арбітр: Літвінчук.
Делегат-інспектор: Школьний І.
Луцьк. СК «Арена Сіті». 350 глядачів.

Матч №2
ВЕТЕРАН-ЛУЧЕСЬК (Луцьк) – ВОТРАНС-ЛСТМ (Луцьк) – 3:5 (1:2)
Голи: Кривий О., 1, 24, Степанов, 22 – Стадніцький, 10, Єфремов, 19, 33, Кравчук, 37, Неделюк, 39.
На 20-й хвилині Олександр Попко (Вотранс-ЛСТМ) не реалізував 10-метровий.
На 20-й хвилині Олександр Неделюк (Вотранс-ЛСТМ) не реалізував 10-метровий.
Попередження: Кривий О., 5, Лисенко, 13 (обидва – Ветеран), Попко, 12, Кравчук, 16 (обидва – Вотранс-ЛСТМ).
Вилучення: Кривий О., 40 (Ветеран), Попко, 39, Комзюк, 40 (обидва – Вотранс-ЛСТМ).
Арбітри: Літвінчук, Журибіда. 3-й арбітр: Матвіюк.
Луцьк. СК «Арена Сіті». 300 глядачів.

Матч №3
ВОЛОДИМИРІВКА (Володимир-Волинський район) – ШАНС-АВТО (Ковель) – 2:4 (0:1)
Голи: Тафратов, 37, Омельян, 39 – Волох, 14, Петрик, 21, Бобилєв, 37, Кравчук, 40.
Попередження: Макаров, 40 (Володимирівка), Кравчук, 5, Бобилєв, 40 (обидва – Шанс-Авто).
Арбітри: Матвію, Попко. 3-й арбітр: Чернуха.
Делегат-інспектор: Голоскоков С