АМФВ
Головна » 2011 » Січень » 24 » За поразку помстився тільки «Волиньтабак»
За поразку помстився тільки «Волиньтабак»
16:31

Початок другого кола чемпіонату Луцька у вищій лізі став наполовину відображенням останнього туру першої половини змагань. Помститися за поразку в попередній грі зумів лише «Волиньтабак», який після 2:3 у матчі з «Ісідою» спромігся з рахунком 4:3 переграти опонентів. Дублі Віктора Ліннікова та Павла Бебка до 34-ї хвилини гри засвітили на табло рахунок 4:1. Але у складі «чорно-білих» є досвідчений Ігор Заболотний, який двома своїми голами повернув інтригу у матч. Щоправда, ті три хвилини, що залишалися до фінальної сирени, пройшли без голів, хоча й у атаках «Ісіди». Ця поразка команди Олександра Колодяжного вплинула на турнірне становище команд, оскільки найближчий їхній переслідувач «Вотранс-ЛСТМ» свою гру виграв.
Після нічиєї у першому колі в зустрічі з «Адреналін-Смак», колектив Юрія Волошина та Ігоря Чорнухи зібрав усі сили та переміг 2:1 завдяки голам Олега Кравчука та Олександра Курінова. Влучний постріл на 32-й хвилині Віктора Мацюка лише зберіг інтригу у гру до фінальної сирени, але купа гольових моментів, що створили гравці, у забиті м’ячі так і не перетворилася.
Чергова перемога команди «Саламандра» (знову був обіграний «Луцьктепло») дозволила Ігорю Кривому та його колективу залишитися на відстані однієї перемоги від трійки лідерів.
Також відзначимо другу поспіль перемогу команди «Ветеран-Лучеськ». І знову був обіграний «Університет Україна», який цього разу втратив очки на останніх секундах гри. Виграючи на 35-й хвилині з рахунком 5:4 (хет-трик Івана Клебана та дубль Олександра Устимчука) студенти примудрилися поступитися. Граючий тренер «ветеранів» Василь Кохановський зумів знайти потрібні слова для своїх колег і ті заграли, як треба – Леонід Чабан за дві хвилини до фінальної сирени відновив паритет, а на останніх секундах спочатку Юрій Азовський, а потім Андрій Чабан встановили остаточний рахунок 7:5. Відзначимо у складі команди «Ветеран-Лучеськ» голкіпера Костянтина Масицького, а також Юрія Азовського, який відзначився у цьому матчі хет-триком.

Чемпіонат Луцька 2010-2011 років
Вища ліга. 10 тур
23 січня
Матч №37
УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНА – ВЕТЕРАН-ЛУЧЕСЬК – 5:7 (2:2)
Голи: Устимчук, 12, 14, Клебан, 23, 26, 35 – Азовський           , 2, 30, 40, Чабан А., 20, 40, Нікітін, 22, Чабан Л., 38.
Попередження: Устимчук, 30 (УУ), Азовський, 5, Круковець С., 34, Круковець Ю., 36 (усі – Ветеран).
Арбітри: Мищук, Безуглий. 3-й арбітр: Чернуха.
Делегат-інспектор: Веремчук Ю.
Луцьк. СК «Арена Сіті». 300 глядачів.

Матч №38
САЛАМАНДРА – ЛУЦЬКТЕПЛО – 5:2 (1:1)
Голи: Степанов, 15, 30, Стадніцький, 24, Кривий І., 25, Лисенко, 39 – Воробей, 4, 28.
Попередження: Стадніцький, 33 (Саламандра), Воробей, 33, Антонюк, 37 (Луцьктепло).
Арбітри: Занько, Копчак. 3-й арбітр: Попко.

Матч №39
ВОЛИНЬТАБАК – ІСІДА – 4:3 (1:0)
Голи: Бебко, 8, 25, Лінніков, 33, 34 – Оленяк, 26, Заболотний, 37, 38.
Попередження: Макієнко, 7 (Волиньтабак), Заболотний, 34 (Ісіда).
Арбітри: Скиданюк, Літвінчук. 3-й арбітр: Попко.

Матч №40
АДРЕНАЛІН-СМАК – ВОТРАНС-ЛСТМ – 1:2 (0:0)
Голи: Мацюк, 32 – Кравчук, 21, Курінов, 28.
Попередження: Чепелюк І., 35, Перванчук, 36 (обидва – АС), Комзюк, 40 (Вотранс-ЛСТМ).
Арбітри: Журибіда, Мищук. 3-й арбітр: Чернуха.

І          В          Н          П               М                О
1. Л-Транс                  8          8          0          0          39 – 14            24
2. Вотранс-ЛСТМ        9          6          2          1          46 – 23            20
3. Ісіда                      9          6          0          3          38 – 34            18
4. Саламандра           9          5          1          3          34 – 26            16
5. Адреналін-Смак     9          5          1          3          31 – 22            16
6. Волиньтабак          9          3          1          5          25 – 33            10
7. Ветеран-Лучеськ    9          2          0          7          23 – 40            6
8. Луцьктепло            9          2          0          7          17 – 36            6
9. Україна                  9          0          1          8          26 – 51            1

Бомбардири: 19 – Ігор Махнюк (Л-Транс), 18 – Леонід Єфремов (Вотранс-ЛСТМ), 13 – Валентин Кривицький (Ісіда).
Наступний тур пропускають: Сергій Круковець, Юрій Азовський (обидва – Ветеран-Лучеськ), Олександр Устимчук (Університет Україна), Дмитро Перванчук, Олександр Чепелюк (обидва – Адреналін-Смак).
Переглядів: 1051 | Додав: futsalvolyn | Рейтинг: 3.4/5 |