Асоціація міні-футболу (футзалу) Волинської області
Субота, 19.01.2019, 22:14
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Реєстрація | Вхід
АМФВ
Головна » 2011 » Лютий » 9 » Четвірка кращих визначатиме найкращого!
Четвірка кращих визначатиме найкращого!
12:55
Вже у цю неділю 13 лютого у Маневичах стане відоме ім’я чемпіона Волинської області серед ветеранів 35 років та старших. Вже фінішували два відбуткові етапи, після яких залишилася четвірка найкращих колективів. Саме вони визначатимуть, хто ж є на сьогодні кращим з кращих. До вирішального раунду пробилися Маневичі, луцькі «Підшипник» та «Волиньтабак», а також «Ветеран Наше Місто» з Ковеля. Протистояння цих команд, у складі яких багато колишніх зірок нашого футболу, обіцяє бути досить цікавим. Тому запрошуємо усіх на фінальний етап підтримати ветеранів!
 
Чемпіонат Волині з міні-футболу (футзалу) серед ветеранів 35 років та старші
І етап (29-30 січня)
Група А (Ратне)
Стара Вижівка – Ратне – 1:2, Піщане – Любешів – 0:3, Гута-Боровенська – Стара Вижівка – 2:1, Ратне – Піщане – 2:2, Любешів – Гута-Боровенська – 4:3, Стара Вижівка – Піщане – 0:7, Ратне – Любешів – 5:2, Гута-Боровенська – Піщане – 1:6, Стара Вижівка – Любешів – 1:7, Гута-Боровенська – Ратне – 2:1
                                   І           В         Н         П              М      О
1. ЛЮБЕШІВ                 4          3          0          1          16 – 9  9
2. ПІЩАНЕ                   4          2          1          1          15 – 6  7
3. Ратне                       4          2          1          1          10 – 7  7
4. Гута-Боровенська    4          2          0          2          8 – 12  6
5. Стара Вижівка         4          0          0          4          3 – 18  0
 
Група В (Маневичі)
Ківерці – Підшипник (Луцьк) – 1:8, Маневичі – Луцький район – 6:4, Підшипник – Луцький район – 4:2, Ківерці – Маневичі – 3:6, Маневичі – Підшипник – 4:7, Луцький район – Ківерці – 1:7
                                   І           В         Н         П             М                 О
1. ПІДШИПНИК             3          3          0          0          19 – 7              9
2. МАНЕВИЧІ                3          2          0          1          16 – 14            6
3. Ківерці                     3          1          0          2          11 – 25            3
4. Луцький район         3          0          0          3          7 – 17              0
 
Група С (Ковель)
Волиньтабак (Луцьк) – Автомобіліст (Ковель) – 4:2, Турійськ – Ветеран Наше Місто (Ковельський район) – 0:6, Автомобіліст – Ветеран Наше Місто – 2:4, Волиньтабак – Турійськ – 5:2, Турійськ – Автомобіліст – 3:5, Ветеран Наше Місто – Волиньтабак – 0:2
                                   І           В         Н         П             М                  О
1. ВОЛИНЬТАБАК         3          3          0          0          11 – 4              9
2. ВЕТЕРАН                  3          2          0          1          10 – 4              6
3. Автомобіліст             3          1          0          2          9 – 11              3
4. Турійськ                  3          0          0          3          5 – 16              0
 
Група D (Горохів)
Локачі – Володимирівка – 0:3, Горохів – Берестечко – 4:3, Володимирівка – Берестечко – 3:3, Локачі – Горохів – 0:2, Горохів – Володимирівка – 4:1,Берестечко – Локачі – 8:4
                                   І           В         Н         П             М                  О
1. ГОРОХІВ                  3          3          0          0          10 – 4              9
2. БЕРЕСТЕЧКО            3          1          1          1          14 – 11            4
3. Володимирівка         3          1          1          1          7 – 7                4
4. Локачі                     3          0          0          3          4 – 13              0
 
ІІ етап (6 лютого)
Група А (Луцьк)
Горохів – Берестечко – 1:1, Волиньтабак – Ветеран Наше Місто (Ковельський район) – 1:1, Берестечко – Ветеран Наше Місто – 1:3, Горохів – Волиньтабак – 1:5, Волиньтабак – Берестечко – 2:0, Ветеран Наше Місто – Горохів – 7:0
                                   І           В         Н         П             М      О
1. ВЕТЕРАН                  3          2          1          0          11 – 2  7
2. ВОЛИНЬТАБАК         3          2          1          0          8 – 2    7
3. Берестечко             3          0          1          2          2 – 6    1
4. Горохів                   3          0          1          2          2 – 13  1
 
Група В (Маневичі)
Маневичі – Підшипник (Луцьк) – 6:2, Любешів – Піщане – 1:4, Підшипник – Піщане – 8:1, Маневичі – Любешів – 6:1, Любешів – Підшипник – 3:6, Піщане – Маневичі – 1:3
                                   І           В         Н         П              М                 О
1. МАНЕВИЧІ                3          3          0          0          15 – 4              9
2. ПІДШИПНИК             3          2          0          1          16 – 10            6
3. Піщане                     3          1          0          2          6 – 12              3
4. Любешів                  3          0          0          3          5 – 16              0
Переглядів: 592 | Додав: futsalvolyn | Рейтинг: 5.0/1 |
Форма входу
Пошук
Календар
«  Лютий 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28
Лічильник

Copyright MyCorp © 2019