П`ятниця, 26.04.2024, 18:24
Вітаю Вас Гість | RSSГоловна | Реєстрація | Вхід
АМФВ
Головна » 2011 » Лютий » 07
Головним автором змін на вершині турнірної таблиці стала «Саламандра». У 12 турі команда Ігоря Кривого зуміла вистояти проти (на той момент) лідера Чемпіонату Луцька у вищій лізі «Л-Трансу». Нульова нічия у цій грі плюс перемога «Вотранс-ЛСТМ» над «Ветеран-Лучеськ» вивела колектив Юрія Волошина та Ігоря Чорнухи на першу сходинку турнірної таблиці. Зрештою, ці три очки далися синьо-червоним досить важко. Коротка лава запасних, неймовірна гра голкіпера «ветеранів» Михайла Оліди, невдала гра в атаці і все це ледь не вартувало «Вотранс-ЛСТМ» перемоги. Але поки Олександр Курінов втрачав свої моменти, роль бомбардира взяв на себе Олег Кравчук. Два його голи, плюс влучний постріл Курінова і м’яч Олександра Неделюка вивели «вотрансівців» в лідери
Чемпіонату Луцька.
Після перемоги над «Ісідою» на третю сходинку підняв ... Читати далі »
Переглядів: 899 | Дата: 07.02.2011 | Рейтинг: 3.7/3

Обидва півфінальні матчі виявилися достойними першого розіграшу Кубку Волинської області. Такої боротьби, відверто кажучи, чекали від представників вищої ліги Чемпіонату Луцька, які зійшлися у другій 1/2 фіналу – «Л-Транс» та «Вотранс-ЛСТМ». Але те, що, один з лідерів першої ліги міського змагання дасть справжній бій чемпіону Волині, учасникові першої ліги Чемпіонату України, по-справжньому найкращому колективу області, стало подарунком для усіх шанувальників міні-футболу.
Отже, перше півфінальне протистояння, у якому зійшлися Ковель та Рожище, ледь не принесло грандіозну сенсацію. «Торпедо» після першого тайму вигравало 3:1, причому мало ще вдосталь моментів. А ось гравці «Шанс-Авто», які спромоглися у першому таймі лише один раз вразити ворота суперника, відверто кажучи, ніяк не могли знайти свою гру. Що розповідали у перерві своїм гравцям президент клубу Олександр Мороз ... Читати далі »
Переглядів: 733 | Дата: 07.02.2011 | Рейтинг: 5.0/1

Усі інші учасники Чемпіонату Луцька у другій лізі після цього туру змушені залишитися у ролі спостерігачів у боротьбі за перші два комплекти нагород. Золото та срібло між собою розіграють «Модерн-Експо» та «Гірка Полонка», які, за волею жереба, зустрінуться між собою в очному поєдинку в останньому турі. Завадити такій перевазі цього тандему лідерів у звітному турі мали можливість «Волиньобленерго» та «Гарет Бейл». Перші ледь не стали авторами головної несподіванки, коли на 26 хвилині, програючи 0:2, зробили рахунок 2:2. Відзначилися головні бомбардири «енергетиків» Дмитро Плеханов та Віталій Мішин. Але дотиснути суперників команді у чорних футболках так і не вдалося. Роль головного забивали в «Модерн-Експо» на себе взяв Артем Семенюк, який встиг до фінальної сирени зробити хет-трик та встановити остаточний рахунок у грі – 5:2.
Зупинити другого лідера ліги міг «Гарет Бейл», ... Читати далі »
Переглядів: 707 | Дата: 07.02.2011 | Рейтинг: 5.0/3