АМФВ
Головна » 2011 » Лютий » 7 » Новий лідер у вищій лізі
Новий лідер у вищій лізі
13:50
Головним автором змін на вершині турнірної таблиці стала «Саламандра». У 12 турі команда Ігоря Кривого зуміла вистояти проти (на той момент) лідера Чемпіонату Луцька у вищій лізі «Л-Трансу». Нульова нічия у цій грі плюс перемога «Вотранс-ЛСТМ» над «Ветеран-Лучеськ» вивела колектив Юрія Волошина та Ігоря Чорнухи на першу сходинку турнірної таблиці. Зрештою, ці три очки далися синьо-червоним досить важко. Коротка лава запасних, неймовірна гра голкіпера «ветеранів» Михайла Оліди, невдала гра в атаці і все це ледь не вартувало «Вотранс-ЛСТМ» перемоги. Але поки Олександр Курінов втрачав свої моменти, роль бомбардира взяв на себе Олег Кравчук. Два його голи, плюс влучний постріл Курінова і м’яч Олександра Неделюка вивели «вотрансівців» в лідери
Чемпіонату Луцька.
Після перемоги над «Ісідою» на третю сходинку піднявся «Адреналін-Смак». «Нульовий» перший тайм ще зберігав інтригу у цій грі, і навіть коли Володимир Оленяк вивів «ісідівців» вперед, вболівальники потирали руки – «Буде чергова несподіванка». Але Сергій Романюк, Дмитро Перванчук та Віктор Мацюк таки переломили хід гри і вирвали перемогу – 3:1.
Нарешті можна привітати з першою перемогою «Університет Україна», який здолав «Луцьктепло». Вже після першого тайму перевага «студентів» складала два м’ячі, але суперник зусиллями Віктора Воробея відставання зменшив. Ростислав Романишин відновив на 27-й хвилині перевагу у два м’ячі і знову «Луцьктепло», а саме Андрій Козачок, зберіг інтригу. Але на більше колектив Ярослава Русіна не вистачило – Повідзьон та Устимчук записали на свій рахунок ще по одному голу і встановили остаточний рахунок 5:2.

Чемпіонат Луцька 2010-2011 років
Вища ліга. 12 тур
29 січня
Матч №45
САЛАМАНДРА – Л-ТРАНС – 0:0
Попередження: Дмитрук, 3 (Л-Транс).
Арбітри: Попко, Літвінчук. 3-й арбітр: Журибіда.
Делегат-інспектор: Журибіда В.
Луцьк. СК «Арена Сіті». 200 глядачів.

Матч №46
ІСІДА – АДРЕНАЛІН-СМАК – 1:3 (0:0)
Голи: Оленяк, 31 – Романюк, 32, Перванчук, 36, Мацюк, 40.
Попередження: Мартинюк, 21 (Ісіда).
Арбітри: Журибіда, Клімук. 3-й арбітр: Літвінчук.
Делегат-інспектор: Школьний І.

Матч №47
УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНА – ЛУЦЬКТЕПЛО – 5:2 (2:0)
Голи: Марковець, 9, Зіняк, 10, Романишин, 27, Повідзьон, 35, Устимчук, 40 – Воробей, 26, Козачок, 31.
Попередження: Ліщук, 27 (Луцьктепло).
Арбітри: Літвінчук, Попко. 3-й арбітр: Клімук.

Матч №48
ВЕТЕРАН-ЛУЧЕСЬК – ВОТРАНС-ЛСТМ – 2:4 (0:1)
Голи: Кохановський, 34, Чабан А., 37 – Кравчук, 8, 31, Курінов, 24, Неделюк, 40.
Арбітри: Клімук, Журибіда. 3-й арбітр: Попко.
                               І          В         Н         П               М                 О
1. Вотранс-ЛСТМ      11        8          2          1          62 – 27            26
2. Л-Транс               10        8          1          1          43 – 20            25
3. Адреналін-Смак   11        7          1          3          41 – 26            22
4. Саламандра         11        6          2          3          46 – 31            20
5. Ісіда                    11        6          0          5          44 – 49            18
6. Волиньтабак        10        4          1          5          31 – 37            13
7. Ветеран-Лучеськ  10        2          0          8          25 – 44            6
8. Луцьктепло          11        2          0          9          22 – 48            6
9. Україна                11        1          1          9          33 – 65            4
Бомбардири: 21 – Ігор Махнюк (Л-Транс), 18 – Леонід Єфремов (Вотранс-ЛСТМ), 14 – Валентин Кривицький (Ісіда).
Наступний тур пропускають: Олександр Чепелюк (Адреналін-Смак), Павло Бебко (Волиньтабак).
Переглядів: 900 | Додав: futsalvolyn | Рейтинг: 3.7/3 |