АМФВ
Головна » 2011 » Лютий » 7 » У фіналі зійдуться «Шанс-Авто» та «Вотранс-ЛСТМ»
У фіналі зійдуться «Шанс-Авто» та «Вотранс-ЛСТМ»
12:17
Обидва півфінальні матчі виявилися достойними першого розіграшу Кубку Волинської області. Такої боротьби, відверто кажучи, чекали від представників вищої ліги Чемпіонату Луцька, які зійшлися у другій 1/2 фіналу – «Л-Транс» та «Вотранс-ЛСТМ». Але те, що, один з лідерів першої ліги міського змагання дасть справжній бій чемпіону Волині, учасникові першої ліги Чемпіонату України, по-справжньому найкращому колективу області, стало подарунком для усіх шанувальників міні-футболу.
Отже, перше півфінальне протистояння, у якому зійшлися Ковель та Рожище, ледь не принесло грандіозну сенсацію. «Торпедо» після першого тайму вигравало 3:1, причому мало ще вдосталь моментів. А ось гравці «Шанс-Авто», які спромоглися у першому таймі лише один раз вразити ворота суперника, відверто кажучи, ніяк не могли знайти свою гру. Що розповідали у перерві своїм гравцям президент клубу Олександр Мороз та тренер Андрій Зінчук, можна лише здогадуватися.
Але після перерви картина дещо змінилася. Хоча до ідеальної гри «Шанс-Авто» все ще було далеко, але на гол Романа Никитюка і дубль Ігоря Шевельова ковельчани відповіли хет-триком Володимира Бобилєва, ще одним голом Дмитра Жовтуна та влучним ударом Віталія Романчука. Зазначимо, що фактично усі надії гравців «Торпедо» на перемогу поховав саме капітан «шансівців». Бобилєв зрівняв рахунок на 30-й хвилині і змусив суперника серйозно занервувати і втратити концентрацію. У підсумку – 6:3 на користь представника першої ліги Чемпіонату України.
Другий півфінал подарував нам протистояння двох колективів «транспортників». Торчинський «Л-Транс», який на цей момент був лідером Чемпіонату Луцька у вищій лізі, зустрічався зі своїм головним ліговим опонентом командою «Вотранс-ЛСТМ». У першому колі чемпіонату ці команди вже зустрічалися і тоді перемогли підопічні Юрія Кревського. Цим командам ще доведеться визначати, хто з них кращий у Чемпіонаті Луцька, а ось у Кубку Волині вже все відомо – Юрій Волошин та компанія зуміли зробити висновки з попередньої невдачі і вибити «Л-Транс» з подальшої боротьби. Вже до перерви Дмитро Перванчук та Олександр Курінов встановили перевагу в два м’ячі, щоправда, Ігор Махнюк зумів повернути інтригу, забивши два голи, власну перевагу «Вотранс-ЛСТМ» втрачати не збирався. Крапку у матчі поставив головний футболіст-акробат Волині Леонід Єфремов, який знову відзначив свій влучний постріл і перемогу рідного колективу яскравим акробатичним етюдом.
Отже, у неділю, 13 лютого, на нас чекає чергове протистояння Ковеля та Луцька – «Шанс-Авто» - «Вотранс-ЛСТМ». Запрошуємо усі побачити на власні очі це дійство! Про час початку матчу буде повідомлено у середу.

Кубок Волинської області 2010-2011 років
Півфінали
5 лютого
Матч №5
ШАНС-АВТО (Ковель) – ТОРПЕДО (Рожище) – 6:3 (1:3)
Голи: Жовтун, 5, 34, Бобилєв, 26, 30, 36, Романчук, 38 – Никитюк, 6, Шевельов, 8, 13.
Попередження: Жовтун, 30 (ША), Дягель, 25, Марковець, 25, Макієнко, 40, Слепчук, 40 (ТР).
Арбітри: Літвінчук, Копчак. 3-й арбітр: Скиданюк.
Делегат-інспектор: Романчук П.