АМФВ
Головна » 2011 » Лютий » 14 » Друга ліга: сенсація у передостанньому турі
Друга ліга: сенсація у передостанньому турі
09:35
Справжньою несподіванкою звітного туру стала перемога команди «ВОДТРК» над «Гіркою Полонкою». Причому перевага команди Івана Лихача по грі, яка виступала у скороченому складі і без кількох своїх лідерів, була досить вагомою. Вже після першого тайму на табло горіли неприємні для вболівальників суперників 3:0! І хоча «полонківцям» вдалося скоротити у середині другого тайму відставання у рахунку, на те, щоб бодай наблизитися впритул до опонентів так і не вдалося – 5:2 на користь «ВОДТРК», яка тепер в останньому турі має чудові шанси стати бронзовим призером Чемпіонату Луцька у другій лізі. Тим більше що головний опонент «телевізійників» команда «Гарет Бейл» в 9 турі з великими проблемами вирвала перемогу у явного аутсайдера «Волиньобленерго» - 1:0. Єдиний м’яч на рахунку Ігоря Гуглі.

Чемпіонат Луцька 2010-2011 років
Друга ліга. 9 тур
12 лютого
Матч №21
ГАРЕТ БЕЙЛ – ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО – 1:0 (1:0)
Гол: Гугля, 17.
Попередження: Ковальчук, 2, Гугля, 33 (обидва – ГБ).
Арбітри: Скиданюк, Міщук. 3-й арбітр: Чернуха.
Луцьк. СК «Арена Сіті». 5 глядачів.

Матч №22
ГІРКА ПОЛОНКА – ВОДТРК – 2:5 (0:3)
Голи: Завіднюк, 26, Власюк, 30 (у власні ворота) – Стрижеус, 4, Шаула, 6, 17, 23, 38.
Попередження: Василюк, 15 (ГП), Гащин, 14 (ВОДТРК).
Арбітри: Міщук, Скиданюк. 3-й арбітр: Чернуха.
Луцьк. СК «Арена Сіті». 50 глядачів.

І          В         Н         П                М                О
1. Модерн-Експо      7          6          0          1          33 – 17            18
2. Гірка Полонка      7          5          0          2          4220            15
3. ВОДТРК               7          3          1          3          25 – 23            10
4. Гарет Бейл           7          3          1          3          19 – 30            10
5. Волиньобленерго 8          0          0          8          12 – 41            0

Бомбардири:  10 – Олег Василюк (Гірка Полонка) 9 – Борис Осійчук, Павло Цалай (обидва – Модерн-Експо).
Наступний тур пропускає: Андрій Паридубець (Модерн Експо).
Переглядів: 687 | Додав: futsalvolyn | Рейтинг: 0.0/0 |