АМФВ
Головна » 2011 » Лютий » 21 » «Модерн-Експо» - подарунок шефу на ювілей!
«Модерн-Експо» - подарунок шефу на ювілей!
11:59

В день, коли генеральний директор компанії «Модерн-Експо» Петро Пилипюк святкував свій 40-річний ювілей, його колектив зробив йому, мабуть, найяскравіший подарунок з усіх. Команда стала переможницею першого розіграшу Чемпіонату Луцька у другій лізі, який фінішував минулої неділі. У вирішальному матчі, в якому, фактично, вирішувалася доля золотих та срібних нагород, «Модерн-Експо» вдалося здолати опір «Гіркої Полонки».

Найбільший внесок у загальний успіх зробили Павло Цалай та Борис Осійчук, який по двічі відзначилися у цьому матчі і, зрештою, вдвох з 11 загальними м’ячами зайняли перше місце у гонці бомбардирів. Зазначимо, що за підсумками турніру саме Борис Осійчук був названий Комітетом з проведення змагань АМФВ «Кращим гравцем чемпіонату». Отже, «Модерн-Експо» - найсильніша команда у другій лізі, «Гірка Полонка» - срібний призер чемпіонату, а… «ВОДТРК» - володар бронзових нагород.

У матчі за бронзу «телевізійники» з аналогічним рахунком 5:4 здолали опір «Гарет Бейлу». І хоча початок матчу виявився не на користь біло-синіх, оскільки ще в середині першої 20-хвилинки вони програвали 0:2, ситуацію вдалося змінити. Голи Володимира Гащина та Веніаміна Лихача ще до перерви дозволили на другий тайм вийти в іншому настрої. Сергій Ковалюк та Юрій Остромецький ще двічі пробили голкіпера суперників, але і страж воріт «ВОДТРК» Леонід Джигалюк змушений був двічі діставати м’яч з сітки. Перемогу колективу Івана Лихача приніс Юрій Шаула, який на останній хвилині зустрічі таки скористався помилкою гравців «Гарет Бейл». Зазначимо також, що саме воротар «ВОДТРК» був відзначеним спеціальним призом, як кращий голкіпер чемпіонату.
Отже, перший в історії турнір Чемпіонату Луцька у другій лізі фінішував. Цю сторінку в книгу історії АМФВ написали шість колективів, і хоча двом з них цей турнір можна занести в пасив і порадити зробити висновки («Волиньобленерго» вже почала роботу над помилками і готується до наступного сезону). Інші чотири продемонстрували, що мають усі шанси наступного року радувати власних вболівальників великими перемогами.

Чемпіонат Луцька 2010-2011 років
Друга ліга. 10 тур
20 лютого
Матч №23
ВОДТРК – ГАРЕТ БЕЙЛ – 5:4 (2:2)
Голи: Гащин, 11, Лихач, 13, Ковалюк, 27, Остромецький, 33, Шаула, 40 – Павельчук, 1, Куделя, 6, 22, 39.
Попередження: Остромецький, 37 (ВОДТРК), Куделя, 15, Павельчук, 27, Семенюк, 33 (усі – ГБ).
Арбітри: Хомич, Журибіда. 3-й арбітр: Безуглий.
Луцьк. СК «Арена Сіті». 70 глядачів.

Матч №24
МОДЕРН-ЕКСПО – ГІРКА ПОЛОНКА – 5:4 (4:2)
Голи: Цалай, 3, 19, Осійчук Б., 8, 16, Трофімчук, 40 – Кущак, 12, Сироватка, 18, 35, Коваценко, 34 (з 10-метрового).
На 40-й хвилині Андрій Коваценко (ГП) не реалізував 10-метровий.
Арбітри: Журибіда, Хомич. 3-й арбітр: Безуглий.
Луцьк. СК «Арена Сіті». 200 глядачів.

І          В         Н         П                М                О
1. Модерн-Експо      8          7          0          1          3821            21
2. Гірка Полонка      8          5          0          3          46 – 25            15
3. ВОДТРК               8          4          1          3          30 – 27            13
4. Гарет Бейл           8          3          1          4          23 – 35            10
5. Волиньобленерго 8          0          0          8          12 – 41            0
Бомбардири:  11 – Борис Осійчук, Павло Цалай (обидва – Модерн-Експо), 10 – Олег Василюк (Гірка Полонка).
Переглядів: 2066 | Додав: futsalvolyn | Рейтинг: 5.0/3 |