АМФВ
Головна » 2011 » Лютий » 14 » «Шанс-Авто» робить чемпіонський дубль!
«Шанс-Авто» робить чемпіонський дубль!
09:52

Чемпіон Волинської області та володар Кубку Волинської області – цими обома трофеями відтепер володіє одна команда. Це «Шанс-Авто» з Ковеля, гравці якого вчора у вирішальному матчі другого за престижем обласного змагання у серії після матчевих пенальті здолали «Вотранс-ЛСТМ». Відверто кажучи, і зі мною, сподіваюсь, погодяться усі, хто бачив це протистояння, усі ми стали свідками найцікавішого матчу сезону. Таких емоцій, такої гри, таких поворотів подій не було ще в жодній грі сезону 2010-2011 років. Заради таких матчів усі ми і відвідуємо міні-футбольні баталії.
Отже, пані Фортуна в цей день вирішила погратися нервами вболівальників як «Шанс-Авто», так і «Вотранс-ЛСТМ». Тільки-но Ігор Кедик на 10-хвилині відкрив рахунок, як «шансівець» Тарас Прислупський відновив паритет. А вже за кілька комбінацій Дмитро Жовтун вивів ковельчан вперед, змусивши «вотрансівців» знову йти усіма силами в атаку та шукати щастя у воріт Юрія Колодюка. Вдалося це на 19-й хвилині Леоніду Єфремову, який пробив голкіпера суперників та виконав на честь цього свій фірмовий кульбіт. А коли за кілька секунд до сирени на перерву свою команду вперед вивів Дмитро Перванчук, черга хапатися за голови прийшла до ковельчан – 3:2.
Ще більше засмутилися гості обласного центру, коли Олександр Курінов на 28-й хвилині зробив рахунок 4:2. І ось тут про себе нагадав капітан «Шанс-Авто» Володимир Бобилєв, який до цього лише роздавав паси та шукав можливості пробити Юрія Волошина. Можливість прийшла на 30-й хвилині і лідер ковельчан не схибив. Представники міста залізничників влаштували справжню карусель біля воріт «Вотранс-ЛСТМ», але у відповідь отримали гострі контрвипади. І, нарешті, на 35-й хвилині Роман Волох таки зрівняв рахунок, а за той час, що залишався до фінальної сирени, більше голкіпери помилок не припускалися.
Футбольна лотерея – річ непередбачувана. Тут все вирішує один промах, який, зрештою, і став роковим для «Вотранс-ЛСТМ». Після перших чотирьох ударів команди не зуміли виявити кращого, зупинившись на рахунку 3:3. І ось тут президент ковельчан Олександр Мороз зробив, як потім виявиться, головне рішення дня – замінив голкіпера Юрія Колодюка на Дмитра Дувакіна. Спочатку він парирував сьомий за чергою постріл лучанина Ігоря Чорнухи, а потім і сам пробив з «точки» свого візаві Юрія Волошина.

Кубок Волинської області сезону 2010-2011 років
13 лютого
Фінал
ШАНС-АВТО (Ковель) – ВОТРАНС-ЛСТМ (Луцьк) – 4:4 (2:3, у серії пенальті – 6:5)
Голи: Прислупський, 11, Жовтун, 13, Бобилєв, 30, Волох, 35 – Кедик, 10, Єфремов, 19, Перванчук, 20, Курінов, 28.
Попередження: Кравчук, 26 (Вотранс-ЛСТМ).
Арбітри: Журибіда, Літвінчук. 3-й арбітр: Скиданюк.
Делегат-інспектор: Хомич А.