АМФВ
Головна » 2011 » Лютий » 3 » «Торпедо» вибило «Мар’янівку»
«Торпедо» вибило «Мар’янівку»
11:55
Останній матч чвертьфінального раунду Кубку Волинської області відбувся вчора у Спортивному комплексі «Арена Сіті». Рожищанське «Торпедо» зустрічалося з ФК «Мар’янівка» - команди вирішували, хто ж зустрічатиметься у наступному раунді з кимось з тріо «Л-Транс» (Торчин), «Вотранс-ЛСТМ» (Луцьк) та найсильнішим колективом області «Шанс-Авто» (Ковель). Більш вдалими у боротьбі за останню путівку виявилися представники «Торпедо». Хоча переломити хід поєдинку команді Анатолія Мищука вдалося лише у другій 20-хвилинці. Перший тайм суперники завершили бойовою нічиєю 2:2 (на голи Ростислава Макієнко та Олександра Марковца «Мар’янівка» відповіла влучними пострілами Олександра Устимчука та Олександра Повідзьона).
У другому таймі команди продемонстрували цікаву гру на зустрічних курсах, результатом якої стали сім забитих голів. Щоправда, більш влучними були гравці «Торпедо», які хоча і програвали до 30-ї хвилини 2:3, але досить швидко знайшли ключі до воріт опонентів. Ще два м’ячі Олександра Марковца, ще один влучний постріл Ростислава Макієнко, а також голи Андрія Каварського та Артема Головка проти ще двох голів Олександра Устимчука – і підсумковий рахунок 7:4 на користь рожищанського колективу.

Кубок Волинської області сезону 2010-2011 років
Чвертьфінал
ТОРПЕДО (Рожище) – ФК МАР’ЯНІВКА – 7:4 (2:2)
Голи: Макієнко, 8, 36, Марковець, 10, 30, 38, Каварський, 38, Головко, 40 – Устимчук, 14, 23, 37, Повідзьон, 20.
Попередження: Слепчук, 25, Шевельов, 30, Макієнко, 38 (усі – Торпедо).
Арбітри: Літвінчук, Скиданюк. 3-й арбітр: Чернуха.
Делегат-інспектор: Голоскоков С.